Gemiddelde prijs € 24
Eenvoudig en snelDirect bevestigd
Afhalen is mogelijk. Eventuele kortingsacties zijn hierbij niet geldig.
+31-207372937foto's
Uitmuntend
Prima tent, mooie locatie, lekker eten en vriendelijke bediening
Heerlijk gegeten en gedronken, top!! Gezellige sfeer, fijne bediening, zoals altijd genieten in Duitse sferen, compliment. Een Echte aanrader!
Het Wush restaurant is zeer centraal gelegen. De maaltijden zijn groot en erg lekker en de service was prima. Voor ons was de avond geslaagd en wij raden dit restaurant zeker aan.
Ik had gereserveerd voor een tafel voor 2. Na de reservering keurig de bevestiging (via TheFork) ontvangen en een dag voor aankomst nog een herinnering ontvangen van mijn reservering. Helaas bleek bij aankomst dat er helemaal niets was gedaan met mijn re4servering. Men was niet op de hoogte en we konden gelukkig nog wel een tafeltje vinden, maar op deze manier heeft reserveren geen zin. Het eten was goed, zoals altijd.
Top service en heerlijk bier.
Heel fijn restaurant, we komen er regelmatig. Goed eten, grote porties en niet duur. Ik kies altijd altijd voor een schnitzel, zijn echt lekker daar. Ook leuk uitzicht over het water en ideale locatie.
Eten was heerlijk. Fijne porties voor mooie prijs. Ook heel erg van het uitzicht over het water genoten. Personeel zeer vriendelijk. Kom hier zeker nog een keer eten
Heerlijk gegeten, goede sfeer, gastvrij. Aardig personeel, eten was van hoge kwaliteit.,.. .............. .............................
al jaren mijn mijn lunchadres als ik Amsterdam ben. Het personeel van de Duitse treinen eet hier ook en dat wil wat zeggen. Grote portie, vriendelijk personeel en voor weinig geld zeer goed en veel . Alleen de Duitse muziek ontbreekt.
Eten was heerlijk en bediening zeer vriendelijk
Best schnitzel in Amsterdam ????
Een leuk restaurant wat gestoeld is op Duitse keuken en gastvrijheid.Lekker centraal en goed bereikbaar met openbaar vervoer. Voelde me even in het buitenland.
Altijd gezellig en lekker bij Wush. Het is een restaurant dat je niet 1-2-3 verwacht op een station, maar als je er eenmaal bent vergeet je zelfs dat je op een station bent. Wie van Schnitzel en Bratwurst houdt is hier op het juiste adres!
Heeeeeeeeeelijke schnitzel en biertjes. Fijne plek om te zitten, bij het raam uitkijk op het jj en goede bediening. We komen altijd graag hier :)
Goede schnitzels, authentiek en heel compleet menu, de zaak is netjes en de bediening erg aardig. Plus de locatie is handig; voor iedereen goed bereikbaar.
Heerlijk gegeten en dat in combinatie met een zeer verfrissend drankje, geweldig. Bediening zeer vriendelijk, kortom een aanrader om een keer een bezoek te brengen aan dit restaurant. Met andere woorden: klasse!
Lekker en gezellig gegeten. Zeer vriendelijk personeel. Wij komen hier vaker en zijn blij dat het nu weer kan. Goede prijs kwaliteit. Aanrader.
Prima restaurant met heerlijke gerechten. Absolute aanrader. Personeel sprak Engels. Ligging in het CS van Amsterdam met zicht op t Ij.
De gerechten voor de volwassenen waren prima en ook goed qua hoeveelheid, alleen bij het kindermenu was de kipschnitzel iets te ver doorbakken, waardoor onze zoon hem niet lekker vond. De hoeveelheid van het kindermenu was wel goed.
8 februari 2020 allervriendelijkst ontvangen en een erg gezellig etentje gehad, zeker door de geweldig vriendelijke serveerster. Omdat er even iets verkeerd was gegaan kregen we, zonder er om te vragen, nieuwe frietjes geserveerd. De ligging op het Centraal Station met uitzicht op het IJ was een aangename verrassing.
Dagelijks van 10.00-22.00
De Ruijterkade 40a, 1012 AA, Amsterdam, Nederland
Wurst & Schnitzelhaus op de Zuidas, beter bekend als ‘WuSH’, is de tweede vestiging van deze Duitse restaurants. Het is dé ideale plek om je buik vol te eten met heerlijke Duitse gerechten, zoals allerlei soorten schnitzels of een lekkere currywurst.
WuSH serveert ook heerlijk Duits bier! Weissbier, Radler en Warsteiner zijn bij WuSH te verkrijgen, maar ook Almdudler en Apfelschorle, om de Duitse beleving compleet te maken! WuSH Zuidas is ook de perfecte locatie voor een avondje uit met een grotere groep.
Geniet van de Duitse gemütlichkeit en de heerlijke, verrassende schnitzels, dus reserveer een tafel bij WuSH op Amsterdam Zuidas
, Europees, , COVID-19: Afhalen, Covid-19: Bezorgen en Afhalen, Travelers' Choice 2020
Vertel ons meer over jezelf en we nemen zo snel mogelijk contact met je op
Meer informatie bekijkenLog in op TheFork Manager en neem contact met ons op via de chat.
Log in op TheFork ManagerEenvoudig en snelDirect bevestigd