Gemiddelde prijs € 35
Eenvoudig en snelDirect bevestigd
Fantastisch
Heerlijk geluncht. Goed ruim opgezet en er werd goed rekening gehouden met de RIVM richtlijnen. Goede keuze qua kaart en verschillende lunchgerechten. Enige aandachtspunt was dat het wat koud was. Alle deuren stonden open, maar dat heeft wel weer als voordeel dat het goed doortocht waardoor er minder infectiegevaar is.
Had een tafel gereserveerd naar aanleiding van de recensies. Deze waren zeker terecht. Een heel vriendelijke bediening en de keuken voortreffelijk/ Een echte aanrader.Tot de volgende keer.
prima voor een gezellig lunch, lekker buiten gegeten, de ruimte om ons heen en heerlijk in het zonnetje gezeten. Ik vond dat de faciliteiten wel iets schoner hadden kunnen zijn.
Op een regenachtige avond heerlijk ontspannen uitkijkend over het strand gegeten bij Vooges. Zelf een heerlijke tajine en mijn medegezel een mooie tonijn. Sfeer was goed. M a.w. een fijne donderdagavond.
Relaxte sfeer, mooi uitzicht over het strand, lekker eten en altijd vriendelijke bediening. Een aanrader voor iedereen die Zandvoort bezoekt
Wij komen al jaren bij Vooges strand. Een ideale plek om te genieten van het lekkere eten, de goede sfeer en vriendelijke bediening. In tegenstelling tot veel andere horecagelegenheden werken er bij Vooges veel vaste krachten en een vast team. Al jaren. En dat merk je in de bediening en de service. Daarnaast is het niveau van het eten bovengemiddeld goed voor op het strand. Een echte aanrader dus!
Aardig personeel, heerlijk gegeten, top middag.
Heerlijk gegeten en getafeld, niet een gewoon hapje, maar erg goed en brede keuze.. Zeer gastvrije en attente bediening. Eens feestje om hier te eten en kom graag terug!
Al een aantal keren bij Vooges geweest, zowel lunch als diner. Eten bij het strand is altijd een feest. Kaart bood genoeg keuzemogelijkheden. Leuke bediening en lekker gegeten!
Leuke tent, goed eten, geen goede ervaring met de bediening helaas. Toen we lunch geserveerd kregen bestelden we drinken. Halverwege onze lunch werd gevraagd of alles naar wens was. Ik vroeg naar de status van onze drankjes en ze zei dat deze onderweg waren. Toen inmiddels onze lunch op was hadden wij onze drankjes nog niet. Ben naar binnen naar de bar gegaan om te klagen. Toen was het alsnog wachten op onze drankjes die vervolgens door een nieuw gezicht gebracht werden zonder ook maar enig excuus. Ik gaf aan dat ik niet blij was dat wij ons drinken NA de lunch kregen en hij begreep het en zou het binnen doorgeven. Nooit meer iets gehoord. Alsof het normaal is? En het was niet dat het druk was. Dus ja, het eten is lekker, maar de bediening kan echt beter en een excuus was minstens op zijn plaats geweest. Dan had ik deze recensie ook niet hoeven schrijven.
Snelle bediening, gastvrij, mooie locatie, loef personeel. Em een uitmuntende kok.de prijs is goed voorde kwalitwit eten. 3 gangen 35 euro. Altijd nieuwe gerechten.
Wat een feest, eten bij Vooges Strand. Er had net een storm gewoed en er was schade op het terras, maar binnen was het top geregeld. Attente bediening; efficient en vrolijk. De a la carte kaart wordt aangevuld door een drie gangen keuze menu. De zeebaars met gambas en een assortiment heerlijk klaar gemaakte groente was top, perfect gebakken vis. Vooges is duidelijk de top op Zandvoort. Gaan
Het eten was super. Toen er onverwacht een onweersbui overtrok werden alle gasten keurig naar binnen of onder de overkapping begeleid door de zeer professionele bediening. We hebben een mooie avond gehad!
Leuk en lekker en vlakbij parkeren!
Je wordt snel geholpen. Wordt naar je tafel begeleid. Bestellingen komen snel van de baren keuken.
Super lekker gegeten en service was prima
Heerlijk gegeten, bediening was super
Het eten was goed en ook de bediening was prima. De sfeer en het zicht op zonsondergang zorgen er mede voor dat het zeker een aanrader is.
Top avond, geweldig lekker gegeten, perfecte bediening mooie plek en top weer ????????????
Kom er jaren en eten en service is altijd goed. Maar inrichting is een beetje verloederd en rommelig tijdens een mooie zomeravond. De aandacht voor trendy details ontbreken , de buren begrijpen het wel !
Maandag t/m Zondag
- Lunch 10:00 - 16:00
- Diner vanaf 17:00
Boulevard Paulus Loot 1a, 2042 AD, Zandvoort, Nederland
Aan het water, Live muziek, Romantisch, Terras, COVID-19 veiligheidsmaatregelen
American Express, , ,
Restaurant kan worden afgehuurd voor een privé-evenement (Max. 60 personen)
Vertel ons meer over jezelf en we nemen zo snel mogelijk contact met je op
Meer informatie bekijkenLog in op TheFork Manager en neem contact met ons op via de chat.
Log in op TheFork ManagerEenvoudig en snelDirect bevestigd