Gemiddelde prijs € 75
Eenvoudig en snelDirect bevestigd
Deze 19de-eeuwse villa heeft allure, het is chic en warm. De klassieke keuken spat hier van het bord, de chef beheerst zijn technieken en kookt met ...
Lees meer op de website van de MICHELIN-gids
Fantastisch
Enorm genoten van het Jubileum menu, een 10-gangenmenu inclusief drank arrangement en uitgebreid met een paar amuses. Stuk voor stuk prachtige gerechtjes, zeer goed bereid???? De wijnen pasten er goed bij. De service was heel goed. Een aanrader. Wij komen zeker terug!
Dit is horeca op champions league niveau! Waanzinnig gegeten, mooie zaak. Prachtig mooie sanitaire voorzieningen. Entousiaste bediening, dieet wensen perfect uitgevoerd. En flexibele mogelijkheden in het menu waarin je signature dishes kunt toevoegen. Kortom een enorme aanrader voor food lovers.
Top kwaliteit eten, plezierige bediening, wel rumoerig.
Wij hadden een zes gangen Prestige menu. De presentatie en de smaak van het eten met de combinatie van het bijpassende wijn arrangement was perfect, mede door Marko en zijn brigade. Onze hartelijke dank voor deze fijne avond.
Prima gegeten, prachtige wijnkaart. Erg attente en ontspannen bediening zorgt er voor dat het een heel plezierige wordt.
Voortreffelijk gegeten, fijne ambiance. Hier kijk je naar uit om terug te komen.
Werkelijk waar geweldig gegeten! Het was al weer een paar jaar geleden sinds we hier geweest waren, maar de kwaliteit is onveranderd zo niet verbeterd. Ik ben altijd bijzonder kritisch, maar deze chef heeft z’n gerechten tot in perfectie weten te brengen. Eerder gelezen opmerking in een recensie over de ‘kleine’ glazen die geschonken worden, moet ik helaas wel onderschrijven. (vandaar geen 10) Ik weet dat vrijwel alle horeca te groot schenken, maar dit is weer het andere uiterste. De wijnen zelf zijn echter een perfecte match met de gangen. De snelheid van het uitserveren vonden wij prettig, 2 amuses, 5 gangen, met ook nog een ‘pré-dessert’ voor de 5e gang, werden in ongeveer 2 uur uitgeserveerd. Daarna nog heerlijk ruim een een half uur gezeten met koffie en friandises, voor we weer naar huis gingen. We zouden vaker moeten gaan!
Voortreffelijk gegeten in een zeer aangename ambiance , De ‘kamertemperatuur’ was aan de hoge kant maar het menu zeer goed
Heerlijk eten, goede bediening, rustige omgeving, zeker de moeite waard.
Heerlijk gegeten met de Ah actie, aangevuld met extra tussengerecht. Genoten van iedere gang. Aanrader ! Ga hier zeker nog een keertje terug ????
Heerlijk gegeten en vakmensen in de keuken en bediening.
Vriendelijke ontvangst. Goed AH menu. Uitstekende bijpassende wijnen. Goede uitleg over menu en wijnen. Voor herhaling vatbaar
de service was niet optimaal de bediening was correct , maar met een gezicht of hij een oorwurm had ingeslikt de porties waren minimaal. Het beetje vlees was mals.voor een kaas plateautje werd € 5 extra berekend, waarbij de volgorde van het kaas eten nog verkeerd werd aangegeven. Ik begrijp nu waarom wij met nog 4 anderen in her restaurant waren.
Jammer dat ze voor kraanwater geld vragen. Doet niets af aan de uitstekende kwaliteit van het eten. Kan dit zeker warm aanbevelen.
Wijn werd duidelijk tot onder de bolling van het glas geschonken. Wel lekker gegeten, maar prijs/kwaliteitverhouding was niet in balans. Aangeprezen huisgemaakte Tia Maria smaakte niet huisgemaakt.
Uitstekend AH menu. Vriendelijke bediening. Interieur heel stemmig in Kerstsfeer ingericht.
Onverwacht, bijzonder verrast !
Ditmaal La Ruche bezocht in het kader van de AH restsurant actie en ook nu weer een heerlijk menu. Eerst heerlijke amuses, voorgerecht tartaar, perfect van smaak. Overigens zijn de zelf gebakken brioches niet te overtreffen. Hoofdgerecht sucade met gebakken ganzenlever, voortreffelijk. Nagerecht chocolade, ijs, fraai opgemaakt. De begeleidende wijnen ook top.
Het was helemaal fantastisch. 5 gangen die één voor één een plaatje waren qua opmaak en heel goed op smaak en diversiteit. Ik heb genoten samen met m’n vrouw.
Ontzettend goed gegeten, heel afwisselende gerechten en fantastische smaakcombinaties. De fijne sfeer maakt het een perfecte avond uit.
Zondag en maandag gesloten
Dinsdag t/m vrijdag 12:00 - 22:00
- Lunch 12:00 - 14:00
- Diner 18:00 - 22:00
Zaterdag 18:00 - 22:00
- Diner 18:00 - 22:00
Prinses Mariannelaan 71, 2275 BB, Voorburg, Nederland
Gratis parkeren in de buurt
Culinaire wonderen
Ervaar de klasse van een van de beste restaurants van Den Haag en omstreken tijdens een heerlijke lunch of diner. Patron-cuisinier Marko Karelse verricht samen met zijn equipe wonderen in de keuken en die deelt hij graag met je. Het enige wat hij ervoor terugvraagt, is dat je geniet met volle teugen. Dat zal niet al te veel problemen opleveren.
, , Europees, Romantisch, Terras, Kerst, Oud & Nieuw, Valentijnsdag
American Express, , ,
Restaurant kan worden afgehuurd voor een privé-evenement (Max. 50 personen)
Vertel ons meer over jezelf en we nemen zo snel mogelijk contact met je op
Meer informatie bekijkenLog in op TheFork Manager en neem contact met ons op via de chat.
Log in op TheFork ManagerEenvoudig en snelDirect bevestigd