Gemiddelde prijs € 25
50% korting op het eten
Eenvoudig en snelDirect bevestigd
Bezorging en afhalen mogelijk. Eventuele kortingsacties zijn hierbij niet geldig.
+31-206240066We hebben nog steeds geen foto's van onze gebruikers
Maak een reservering bij dit restaurant en deel als eerste je foto's.
Uitmuntend
De zeer vriendelijke gastheer voorzag ons weer van heerlijk Indiaas eten. Aangepast aan de Nederlandse smaak. Dus naar behoefte spicy of niet. Zeker voor herhaling vatbaar!
Heerlijk gegeten, prima service ook. Met de 50% korting bijna beschamend te noemen om hier gebruik van te maken, ook zonder korting zouden wij hier zeer tevreden de deur zijn uitgelopen! Ik beveel dit restaurant dan ook van harte aan!
Echt een aanrader heerlijk gegeten!!
Heerlijk eten, lekkere huiswijn, schoon en net restaurant en supervriendelijke en gezellige bediening. Een aanrader om een avondje lekker te eten en corona proof te tafelen :D
Wij zijn blij dat we naar dit restaurant zijn gegaan. De ober was ontzettend gastvrij en vriendelijk. Hij gaf ons goed advies over welk gerecht te kiezen. Allemaal ontzettend smaakvol. Wij komen zeker nog een keer terug.
Genoten van het menu. Mooi opgemaakte en smakelijke gerechten. Lekker naanbrood. Vooraf de vraag hoe pittig het mocht zijn en medium tot heet was voor ons nog mild. We gaan de volgende keer voor pittig. Maar de gerechten waren lekker en de prijs was bijzonder laag. Gek genoeg geen koffie, dus maar afgesloten met een lassi. Erg vriendelijke bediening. Opvallend: flink veel van de andere gasten waren Nepalees: dat zegt iets over de authenticiteit...
Aanrader! Heerlijk gegeten! Geweldige bediening!
Klein restaurant met zeer vriendelijke en attente bediening, Authentieke Napalees/Indiase keuken. Geweldig van smaak en meer dan genoeg, zacht lamsvlees en boterzachte kip. Zelfs de witte wijn was prima. Echt aan te bevelen.
Het eten en de service was geweldig, daadwerkelijk waarvoor je geld. Vooral de service, bekwaam en uitermate vriendelijke. Zelden maak ik het zo goed mee.
Heerlijk gegeten, vriendelijk personeel!
Zeer goed ontvangen door een vriendelijke meneer. Erg behulpzaam met het kiezen van de gerechten (mocht je niet bekend zijn met de Indiase/Nepalese keuken). Het eten was uitmuntend! De voor- en hoofdgerechten waren van heel hoog niveau. Onze eerste keer hier en zeker niet de laatste! Het restaurant was ook heel schoon.
Heel erg lekker (vegetarisch) gegeten. Bediening ontzettend voorkomend en vriendelijk. De moeite waard. Goede prijs kwaliteit verhouding. Ik ga zeker terug!
It was a nice experience.
Very food service
Wij werden hartelijk welkom geheten, we hadden via Fork gereserveerd en onze gastheer wist ook dat 1 van ons lactosevrij at (stond als opmerking bij de reservering), heel attent Hij kwam ons steeds informeren waar er lactose inzat. Het voorgerecht samosa chat hebben ze speciaal zonder yoghurt voor ons bereidt, die was werkelijk verrukkelijk. We hadden een mix van Indiaas en Nepalees en het was stuk voor stuk heerlijk. Prawn Khaja Set met nepalese platte rijst was bijzonder en heerlijk, de Chana Masala was eenvoudig maar erg lekker, De Palak Paneer was uitzonderlijk lekker nog nooit zo lekkere paneer gegeten. de Nepalese Dal Bhat Tarkari was met al zn mooie koperkleurige bakjes een prachtig gezicht en heel erg lekker, we komen zeker terug!
Het eten was echt super lekker. goede prijs kwaliteit verhouding. Ik heb hier gegeten met een 50 % kortingsactie met mijn partner. De porties waren groot. uiteindelijk kreeg ik het eten niet op en heeft de ober het voor mij ingepakt zodat we het mee naar huis konden nemen. Ook was de service goed. Zeker aan te raden aan andere mensen.
Heerlijk gegeten, het lamsvlees was heerlijk mals, goede prijs kwaliteitverhouding. Een van de beste currys die ik in nederland heb gegeten.
Heerlijk eten, originele Indiase smaken, groot aanbod, betrokken personeel.
Zeer vriendelijk ontvangen en erg lekker gegeten. Men zou iets scherper op lege glazen kunnen zijn. Drie gangen + Nepalese biertjes kan aardig in de papieren lopen. Maar wij komen zeker terug.
Heerlijk eten, fijne mensen!! Een echte aanrader!
Dinsdag-Zondag: 17:00 - 23:00
Spuistraat 54D, 1012 TV, Amsterdam, Nederland
8 minutes waling distance from Amsterdam Central station and Dam Square
,
The restaurant is ideal for spicy lover, to enjoy delicious Nepalese and Indian cuisines. You will feel our sincere efforts to provide one of the best Nepalese and indian restaurant experience.So through The Yeti Restaurant in Amsterdam, we are doing our best to promote and showcase our rich, diverse fooding Nepalese and Indian cuisines.
Aziatisch, COVID-19 veiligheidsmaatregelen, COVID-19: Afhalen, COVID-19: Bezorgen, Covid-19: Bezorgen en Afhalen, Voordelig uit eten
,
, Wi-Fi
Vertel ons meer over jezelf en we nemen zo snel mogelijk contact met je op
Meer informatie bekijkenLog in op TheFork Manager en neem contact met ons op via de chat.
Log in op TheFork ManagerEenvoudig en snelDirect bevestigd