Gemiddelde prijs € 45
Gratis service • Reservering direct bevestigd
Reserveer gratis • Ontvang directe bevestiging
We hebben nog steeds geen foto's van onze gebruikers
Maak een reservering bij dit restaurant en deel als eerste je foto's.
Eten
Service
Sfeer
9-10
7-8
5-6
3-4
1-2
Alleen gebruikers die gereserveerd hebben via de platforms of een reserveringsmodule van TheFork en bij dit restaurant gegeten hebben, kunnen een recensie achterlaten.
Marja d.4 maart 2022 • 4 recensies
8/10De menukaart is klein maar alles is vers en heerlijk. De bediening is aardig en de inrichting zeer sfeervol. Het restaurant is tevens de entree voor de hotelgasten die regelmatig b
Nieuwe Burg 42, 4331 AH, Middelburg, Nederland
NS station Middelburg
The Lounge vindt u midden in het centrum van Middelburg op de Burg waar Middelburg zijn naam aan dankt.
U kunt voor de deur parkeren.
In ons restaurant serveren wij een kaart met wereldse gerechten met daarnaast een uitgebreide selectie van hoogwaardige wijnen en spannende cocktails… Alle gerechten zitten qua portie tussen een voor- en hoofdgerecht in. Met 2 personen kunt u +/- 5 gerechten kiezen, excl. dessert om een volledige maaltijd samen te stellen waar u samen van kunt genieten.
, , , , Vis en zeevruchten, Met vrienden, Moderne keuken, Romantisch, Terras, , Valentijnsdag
Vertel ons meer over jezelf en we nemen zo snel mogelijk contact met je op
Log in op TheFork Manager en neem contact met ons op via de chat.
Eenvoudig en snelDirect bevestigd