Gemiddelde prijs € 27
Eenvoudig en snelDirect bevestigd
We hebben nog steeds geen foto's van onze gebruikers
Maak een reservering bij dit restaurant en deel als eerste je foto's.
Uitmuntend
Combinatie menu, voorgerecht met hoofdgerecht is erg smakelijk en veel verschillende smaken. Zeker een aanrader. Prijs beoordeling is op basis van standaard menu prijs. Geen rekening gehouden met kortingen, die de prijs kwaliteit verhouding naar erg gunstig trekken.
Een prachtig restaurant met goede bediening en heerlijk eten. Na Shams in de Witte de Withstraat nu Shams aan de Borneosteiger geprobeerd en het was fantastisch.
Zeer goed en lekker gegeten Het advies van de ober om een menu te bestellen met voorgerechten en hoofdgerecht was erg goed. Heel veel verschillende smaken en alles was superlekker. Hier wordt met de juiste zorg en aandacht gekookt! Top en ik ga hier zeker nog wel eens eten Bedankt!
Heerlijk gegeten! De sfeer is erg fijn& het personeel zeer vriendelijk. De omgeving is erg mooi en gezellig! De moeite waard om terug te komen :)
Werden via The Fork op dit tentje geattendeerd en hebben er geen moment spijt van gehad. We werden zeer vriendelijke ontvangen en daarna kon het genieten beginnen. De kaart was zeer uitgebreid. Uiteindelijk als voorgerecht gegaan voor het de mazas om te delen. Wat een goede beslissing. Echt overheerlijk. Daarna het lamsvlees met room. Voortreffelijk bereid. De Syrische thee met baklava na, was een mooie afsluiter van een heerlijke avond. Ga hier lekker eten, mensen!
Sfeervolle restaurant. Lekker eten met een bediening
Wow! Alles was ver boven verwachting. Als je binnenloopt krijg je meteen een warm ontvangst. De zaak is erg mooi aangekleed en er is gelet op ieder detail. Door de mooie lampen en kleuren waan je je in Damascus en krijg je het 1001 nachten gevoel. De eigenaar is erg vriendelijk en neemt de tijd om de gerechten op de kaart toe te lichten. De voorgerechten worden op tafel gezet in de vorm van een bloem en smaken nog heerlijker dan ze eruit zien. De bulgur met linzen en uien is verrukkelijk. De bediening is vlot en vriendelijk. Dit is mijn nieuwe favoriete zaak. Echt en top avond beleefd.
mooie inrichting,goede sfeer,toppie bediening,eten zeer goed en divers vele mogelijkheden ,smaakvol Helaas miste ik een vis gerecht maar dat is persoonlijk. Verder kom ik hier nog wel vele malen terug
Ontzettend gastvrij, mooi restaurant. We komen terug!
woensdag 13:00–22:00
donderdag 13:00–22:00
vrijdag 13:00–22:30
zaterdag 13:00–22:30
zondag 13:00–22:00
maandag 13:00–22:00
dinsdag 13:00–22:00
Borneosteiger 1, 1019 KM, Amsterdam, Nederland
Arabisch, COVID-19 veiligheidsmaatregelen
, Wi-Fi
Vertel ons meer over jezelf en we nemen zo snel mogelijk contact met je op
Meer informatie bekijkenLog in op TheFork Manager en neem contact met ons op via de chat.
Log in op TheFork ManagerEenvoudig en snelDirect bevestigd