Registreer mijn restaurant
Help
Parck, Haarlem
Suggestie - Parck, Haarlem
Het restaurant - Parck, Haarlem
46 foto's

Frans Romantisch

Parck

8,6/10
1258
Frederikspark 2, 2012 Haarlem
Frans
Gemiddelde prijs € 35

Ontvang tot 30% korting

Er kunnen voorwaarden van toepassing zijn

Reservering

Parck

Een tafel reserveren

Reserveer gratis

🔥 Al 13 reserveringen vandaag

Reserveer gratis

Verdien Yums met een reservering via TheFork en profiteer van exclusieve loyaliteitskortingen

Restaurantmenu

DieetoptiesBiologische producten, Glutenvrij, Lactose intolerantie, Notenallergie, Streekproducten., Vegetarische gerechten
Brood met aïoli en pesto
€ 5,5
Oesters met rode wijnazijn-p/stuk
€ 3,75
Croustade tonijn-4 stuks
€ 7,75
Met verse tonijn, avocado en lente-ui

Gebruikersfoto's

Parck, Haarlem
Parck, Haarlem
Parck, Haarlem
Parck, Haarlem
Parck, Haarlem
Parck, Haarlem
+27

foto's

Recensies

8,6/10
Fantastisch1259 recensies
8,6/10

Eten

8,5/10

Service

8,5/10

Sfeer

9-10

7-8

5-6

3-4

1-2

Echte ervaringen van echte gastenAlleen mensen die gereserveerd hebben met TheFork of die betaald hebben met TheFork PAY kunnen een waardering geven en een beoordeling schrijven.
Hoe worden waarderingen door ons berekend?

Wat gasten over dit restaurant zeggen:

Goede prijs-kwaliteitverhouding
Korte wachttijd
Gemiddeld geluidsniveau
  • Gwen N.1 recensie

    25 september 2023

    8/10

    Prima eten en bediening.

  • Joyce U.3 recensies

    23 september 2023

    8,5/10

    Erg vriendelijke bediening, mooi interieur en exterieur.

  • Mike D.1 recensie

    22 september 2023

    7/10

    Prima maaltijd voor een mooie prijs. Het was erg gehorig en de spotjes in de serre zijn enorm irritant, hanglampen zouden misschien een goede optie kunnen zijn. Bediening was supervriendelijk. De tournedos was goed, maar het bedje van sla.. mwah.. een goede pepersaus oid zou het beter doen. Kortom, prima tevreden, maar kon beter.

  • Gijs v.

    Gijs v.13 recensies

    17 september 2023

    8,5/10

    heerlijk rustige zondagmiddag en een heerlijke lunch. Uitstekende bediening van Scott. Aardig, beleefd attent en een goede aanbeveling voor het eten. Wijn was ook perfect Kortom een zondagmiddag om vaker te herhalen.

  • Steffen G.15 recensies

    11 september 2023

    10/10

    Goede ontvangst, prettige inrichting, goede bediening en mooi opgemaakte en zeer smakelijke gerechten

  • Jose v.1 recensie

    9 september 2023

    7/10

    Redelijk eten

  • Helmaenegon D.41 recensies

    9 september 2023

    10/10

    Geweldig mooie locatie,heerlijk gegeten,vriendelijk personeel.

    ParckEigenaar

    Wat ontzettend aardig Hopelijk zien we u snel terug! Team Parck

  • Patricia D.1 recensie

    6 september 2023

    9/10

    heerlijk met kantoor gegeten! Lekker buiten en fijne bediening!

  • Gert V.

    Gert V.11 recensies

    4 september 2023

    10/10

    Zoals altijd heerlijk gedineerd. Neem vooral de Tonijn ???? super lekker en uitstekend gebakken een compliment waard!

  • DanielleG G.

    DanielleG G.24 recensies

    1 september 2023

    10/10

    Goed eten en vriendelijke bediening. Alleen jammer dat ze saus over de bonbons bij de koffie doen. Ook leuk met mooi weer buiten te eten en ze hebben een aparte ruimte voor als je wat te vieren hebt.

  • Sonny fx188 recensies

    28 augustus 2023

    8,5/10

    Weer gezellig gegeten bij Parck. De zalm was mooi gebakken, daarnaast spinazie en noedels. Wij zijn niet zo’n fan van noedels, maar dat is persoonlijk. De frites erbij was voor ons voldoende geweest. Mooi glas wijn erbij. Supervriendelijke bediening. Prettige locatie.

  • Caroline V.1 recensie

    26 augustus 2023

    8/10

    Weer heerlijk gegeten bij Parck. We hadden alle vier de Surf en Turf en vooral de tonijn was zalig. Twee gamba’s vond ik wat weinig en de groente was zeker veel te weinig. Maar de smaak was goed van het gerecht. Ik vroeg bij de koffie om alleen pure bonbons en dat was geen probleem. De bediening was goed en de rekening heel schappelijk.

  • Norbert V.1 recensie

    25 augustus 2023

    9/10

    Een leuk restaurant met een mooi terras buiten. Binnen gezellige sfeer. Bediening is vriendelijk, eten was heerlijk.

  • Victor L.3 recensies

    24 augustus 2023

    8,5/10

    Op het laatste moment gereserveerd via Fork. Het eten en de bediening waren allemaal dik in orde. Ze waren alleen vergeten de korting van de rekening af te halen maar na een telefoontje was dit ook snel opgelost. Dit gebeurt helaas wel vaker bij restaurants.

  • Hans W.2 recensies

    24 augustus 2023

    8/10

    verzorgde lunchkaart en goed bereikbaar. Vriendelijke bediening.

  • Frans v.1 recensie

    22 augustus 2023

    8/10

    Lekker eten en vriendelijk personeel

  • Jeroen O.1 recensie

    21 augustus 2023

    6,5/10

    Prima restaurant met mooie simpele kaart. Eten is goed bereid, standaard gepresenteerd, Beetje outdated, houten plankjes en kleine frituurmandjes. Ambiance op het terras is wat slordig. Papier, bladeren onder de banken, missende planken in de vlonders. Ouderwetse kantine tafels. Kan wel wat meer beleving en netheid in. Sfeer lampjes. Parasols uitklappen, etc. Service is aangenaam en snel, fris.

  • H.G.M. o.2 recensies

    20 augustus 2023

    8/10

    Heerlijk gegeten en een prima bediening !

  • Patrick v.1 recensie

    15 augustus 2023

    10/10

    Lekker eten, vriendelijke bediening en een leuk plekje

  • mirjam n.1 recensie

    14 augustus 2023

    10/10

    Heerlijk gegeten. Ontzettend goede en aardige bediening. Top avond gehad, dank jullie wel

Loading...

Meer informatie

Openingstijden
Vandaag geopend

maandag
11:00 - 22:00
dinsdag
11:00 - 22:00
woensdag
11:00 - 22:00
donderdag
11:00 - 22:00
vrijdag
11:00 - 22:00
zaterdag
11:00 - 22:00
zondag
11:00 - 22:00

Routebeschrijving naar het restaurant

Frederikspark 2, 2012, Haarlem, Nederland

Openbaar vervoer

Vanaf treinstation Haarlem Centraal neemt u één van de volgende buslijnen: 50, 51, 53, 73, 90, 140, 175, 176 of 236. U stapt uit op de halte ‘Houtplein' of ‘Tempeliersraat'. Vervolgens loopt u door naar de ABN-AMRO, waar u restaurant Parck tegenover ziet

Aanvullende informatie

Vanaf Utrecht rijdt u over de A2. Neem de afslag ‘A9 Haarlem-Schiphol'. Neem vanaf deze weg de afslag ‘N205 Haarlem-Zuid/Zandvoort'. (** Lees verderop het vervolg). Vanuit Den Haag en Schiphol volgt u de aanwijzingen ‘A5 Haarlem'. Neem de afslag ‘A9

Tegenover restaurant Parck bevindt zich (onder het Carlton Square Hotel) de gemeentelijke parkeergarage ‘Houtplein'. Tevens kunt u betaald parkeren aan de ‘Baan' en aan de ‘Dreef'

, ,

Over het restaurant

Parck Overtreft!

Welkom bij Restaurant Parck geniet van ons unieke concept , de gastvrije bediening, informele ambiance, vriendelijke prijzen en pure kwaliteit.

Parck opent haar deuren 's ochtends om 11:00 om iedereen in en om het houtplein te voorzien van een heerlijke kop koffie of lunch. U heeft de keuze tussen gezonde originele broodjes en salades of een 3-gangen keuze menu van onze dinerkaart. In ons restaurant of op het rondom de villa gelegen terras heeft u een prachtig uitzicht over de Dreef en het Frederikspark.

Parck transformeert zich na de lunch tot een gezellige borrel locatie met ‘voor ieder wat wils'. Maak een keuze uit onze aperitieven, appetizers, bieren of wijnen.

Tijdens het diner laat u zich verwennen door onze chef kok Nick Cornet en zijn keukenteam. De dinerkaart bestaat uit een mix van klassieke en moderne gerechten op niveau met een verassende “twist” en een vaste prijs van €29,95 voor een 3-gangen menu.

De liefde voor pure producten en de aandacht die wij geven aan het maken en serveren van onze gerechten zal u verwachting overtreffen.

Services

, , ,

Restaurant kan worden afgehuurd voor een privé-evenement (Max. 250 personen)

Af te huren, , , , Open op zondag, Toegankelijk voor rolstoelen, Wi-Fi

Veelgestelde vragen

Restaurants rond "Parck"

Indiaas

India Corner

Score:8,9

Double Yums

2012 DH Haarlem

€ 26 (gemiddelde prijs)

2012 DG Haarlem

€ 24 (gemiddelde prijs)

-30%

Frans

2012 DG Haarlem

€ 35 (gemiddelde prijs)

-30% Accepteert Yums

Pizzeria

Napoli

Score:9,0

2012 DD Haarlem

€ 46 (gemiddelde prijs)

Andere restaurants in Haarlem die je misschien leuk vindt

Internationaal

The Square

Score:8,8

2011 RD Haarlem

€ 40 (gemiddelde prijs)

-50%

Europees

2011 LC Haarlem

€ 35 (gemiddelde prijs)

-30% Accepteert Yums

Internationaal

De Volkslust

Score:8,4

2011 LB Haarlem

€ 40 (gemiddelde prijs)

-30% Accepteert Yums

  • Insider

Frans

INSIDER

2011 CK Haarlem

€ 35 (gemiddelde prijs)

-30%

Ben je een restauranteigenaar?

Registreer je restaurant

Vertel ons meer over jezelf en we nemen zo snel mogelijk contact met je op

Al een klant

Log in op TheFork Manager en neem contact met ons op via de chat.