Gemiddelde prijs € 32
Volgeboekt op TheFork
Volgeboekt op TheFork
Uitmuntend
Top gegeten (thuis) omdat er wat griepachtige klachten kwamen moest ik afbellen maar gevraagd of ze het eventueel thuis konden bezorgen.... geen probleem en ondanks dat het toch wel een stief kwartiertje rijden is was het TOP!! Prima service, tot de volgende keer ????
Super lekker gegeten!
Heerlijk gegeten op het gezellige dakterras, heel sfeervol. Vriendelijke gastvrije bediening, lekkere wijn, frietjes ook meer dan lekker! Wij komen zeker terug!
Zoals altijd heerlijk gegeten!
Chateaubriand bij Nozem.... echt heel erg lekker! We komen er voor terug :-)
Heerlijk gegeten. Echt een aanrader om lekker te eten.
Voor de 2e keer gegeten, werkelijk top!! Ze hebben 3 nagerechten, konden niet kiezen hebben ze dus alledrie genomen, echt TE lekkerrrr ????
Ik zou zeggen: gewoon een goed restaurant voor een goede prijs. De prijs-kwaliteit van dit restaurant is uitstekend!! Het eten is goed, evenals de bediening.
Lekker gegeten, vriendelijke bediening, fijne zaak!
Heerlijk gegeten voor een redelijke prijs!
We hebben heerlijk gegeten op het dakterras, mooi plekje waar je met mooi prima kunt zitten. Het personeel was vriendelijk en vlot. We komen zeker terug.
Super lekker, goede bediening en prijstechnisch top, volgende keer weer hier na toe, Locatie is perfect, Midden in het centrum en toch In de rust om te praten met je gezelschap.
Wij voelden ons echt te gast in een geweldige ambiance met zeer vriendelijk en adequaat personeel. Verder hebben wij heerlijk gegeten; echt een avondje uit.
Werkelijk belachelijk goed gegeten!!
Heel erg goed gegeten en zeer vriendelijke bediening! Kaart is erg divers, voor ioeder wat wils, open keuken, erg schoon....Ga er zeker weer terug.....
Heerlijke avocadosalade gegeten en gemberthee erbij. Gezellig, warme sfeer en zeer vriendelijke bediening
Na een eerdere goede ervaring, nog een keer gereserveerd, was wederom weer zeer goed gezellige bediening, gezellige plaats in het restaurant, eten was uitstekend, komen zeker terug
Gezellig, lekker en er werd goed overlegd over de mogelijkheden in onze beschikbare tijd
Heerlijke gerechten, mooi opgediend. Pork belly, short ribs, tournedos, steak tartare, tonijn... allemaal supergoed. Wij komen zeker terug!
Zeer de moeite waard om terug te komen!
Maandag t/m donderdag van 12:00 tot 22:00
Vrijdag & zaterdag van 12:00 tot 01:00
Lunch van 12:00 tot 16:00, diner van 17:00 tot 22:00
Concourslaan 26, 2132 DK, Hoofddorp, Nederland
, ,
Restaurant kan worden afgehuurd voor een privé-evenement (Max. 90 personen)
Af te huren, , , , , , , , Open op zondag, Toegankelijk voor rolstoelen, Wi-Fi
Vertel ons meer over jezelf en we nemen zo snel mogelijk contact met je op
Meer informatie bekijkenLog in op TheFork Manager en neem contact met ons op via de chat.
Log in op TheFork ManagerVolgeboekt op TheFork
Zoek naar gelijksoortige restaurants met beschikbaarheid.