Eenvoudig en snelDirect bevestigd
Bezorging en afhalen mogelijk. Eventuele kortingsacties zijn hierbij niet geldig.
+31-232028551Uitmuntend
Wat een fijne plek met heerlijk verfijnde gerechten van de Franse keuken. Heerlijke avond gehad.
Zalig avondje gehad in een sfeer alsof je in een bistro in de buurt van de sacre cœur bent beland,! Kaart is klein maar fijn en de kwaliteit was prima. Service en gastvrijheid was super. Enig minpuntje was de inondé ogen iets te doorbakken biefstuk waar vreemd genoeg ook geen vraag aan vooraf ging of wij deze graag rare, medium of well done wilde hebbe. In onze ogen was deze iets gelang gebakken en voor liefhebbers van rare/ medium rare is dat wat jammer. Maar dit etablissement verdient een herkansing want ik kan niet geloven dat dit de standaard is gezien de gezellige avond en prima gerechten die wij voorbij hebben zien komen. Overigens is al het eten zeer vriendelijk geprijsd! En de huiswijn zalig! Merci et au revoir.
De uiensoep en het kaasplankje waren heerlijk, vooral de rozemarijncrackertjes. De keuze van de kaart was heel klein. Goede koffie en wijnen. Bij binnenkomst wel heel fris omdat deur open bleef staan maar kon naast verwarming zitten. Gezellig klein tentje
Het is een gezellige kleine bistrot (mijn keuze voor Franse spelling), omdat het echt de Franse sfeer en aankleding heeft. Daarnaast hebben ze een echte goede keuze uit Franse gerechten op hun menukaart. Weliswaar wat gemoderniseerd met keuzes uit bites (voorgerechtjes of tapas achtige hapjes) en een aantal hoofdgerechten, Bediening is vriendelijk en kundig, de presentatie is prachtig en de smaak was super!! Echt een leuke plek aan het Spaarne om de avond te beginnen of lekker lang te tafelen. Zeker een aanrader!!
Heerlijk genoten van de bites , menu niet genomen maar dat zag er ook goed uit , bediening heel vriendelijk Een dikke aanrader en de sfeer is gezellig en sfeervol .
Een heerlijke brasserie met een kleine maar goede kaart, goed eten voor een eerlijke prijs. Eendebout was lekker, goed gaar, zalm buiten de kaart was ook ok. Alleen vond ik het jammer dat er geen friet was maar aardappeltoefjes.
Ziet er leuk en knus uit van binnen. Bediening was goed. Kleine kaart, eten was gemiddeld maar smakelijk. Mag absoluut niet klagen voor die prijs! Confit de canard voor 15 euro, heel netjes. Krijg je ergens anders een burger voor. Porties zijn wel klein, waarschijnlijk daarom een goede prijs. Wij hebben een leuke avond gehad en komen terug.
Voor het eerst bij dit restaurant binnen gezeten en het zag er gezellig uit. De bediening was zeer vriendelijk en de lunch een Croque Madame was zeer smakelijk. Ook een aanrader is de witte huiswijn de Viognier, heerlijk.
Heerlijk gegeten bij dit verborgen pareltje.
Even naar Frankrijk in eigen land, heerlijk op elk moment van de dag. De plateau's zijn rijkgevuld, lekker met verschillende wijnen onder het genot van Franse chansons. Een fijn terras als de zon zich laat zien. Er is aandacht besteed aan het interieur (ga vooral ook even naar het toilet!). Wij worden er vrolijk van.
Super knus restaurantje met hele vriendelijke bediening. Een kleine menukaart maar het wat er wordt gereserveerd is van goede kwaliteit! Complimenten naar de chef. Wij komen zeker terug!
Schoon, prettige bediening en prima eten
Een stijlvol, klein restaurant met de typisch Franse sfeer. De bediening is kundig, relaxed en bovenal zeer vriendelijk. De kaart is klein, maar dit zorgt ervoor dat alles vers bereid is en uitstekend smaakt. Een leuke formule, ga zo door!
Heerlijke avond, gastvrije ontvangst, als hoofdgerecht varkenshaas, perfecte garing, heerlijk gegarneerd met tomaatjes en stukjes salami die het geheel een extra bite gaven. Aanwinst voor Haarlem, enorme aanrader!!
Ik ontdekte dit leuke tentje via een blog over hotspots in Haarlem en het heeft ons zeker niet teleur gesteld. Ten eerste is de ambiance geweldig, je waant je echt in een Franse bistro. En ten tweede is het eten heerlijk. Ondanks de kleine kaart genoeg keuze voor een kleine of grote maaltijd. De mix charcuterie is een aanrader! En als de wijn dan ook nog eens goed smaakt.. Wij komen zeker nog een keer terug!
Het was weer erg gezellig en natuurlijk hebben we ook erg lekker gegeten. Kleine kaart maar voor iedereen wat wils
De lunch was erg lekker, we namen een croquet madame. Lekker glas wijn, die was wel prijzig €5 voor de huiswijn. Leuk intiem Frans restaurantje, leuk sfeertje, aardige bediening.
Via the fork spontaan bij dit tentje langs gekomen (na last minute gereserveerd te hebben ;)). Leuk en schattig tentje met een gezellige ambiance. Als voorgerecht de overheerlijke Franse uiensoep en de Pasta Burrata en Geconfituurde Eend als hoofdgerechten. Erg lekker, mooi opgemaakte borden en vriendelijke service. Hier komen we vaker!
Het eten was heerlijk. De porties zijn niet heel groot, maar wel van goede kwaliteit. De bediening is hartelijk en gastvrij. De sfeer ademt écht een Franse bistro. Het was erg rustig en dat begrijp ik niet zo goed. Ik gun ze een volle tent. Een tip is wel om een lactose/melkvrij dessert op de kaart te zetten.
Prima
maandag GESLOTEN
di-woe-do-zo 11:00 - 22:00 uur
vrij-za 10:00 - 22:00 uur
Spaarne 44, 2011 CK, Haarlem, Nederland
Europees, COVID-19 veiligheidsmaatregelen, COVID-19: Afhalen, COVID-19: Bezorgen, Covid-19: Bezorgen en Afhalen
, ,
, , Open op zondag, Wi-Fi
Vertel ons meer over jezelf en we nemen zo snel mogelijk contact met je op
Meer informatie bekijkenLog in op TheFork Manager en neem contact met ons op via de chat.
Log in op TheFork ManagerEenvoudig en snelDirect bevestigd