Registreer mijn restaurant
Help
Moeke Mooren, Appeltern
15 foto's

Internationaal Terras

Moeke Mooren

8,8/10
63
Blauwe Sluis 1B, 6629 KK Appeltern
Internationaal
Gemiddelde prijs € 38

Reservering

Moeke Mooren

Een tafel reserveren

Reserveer gratis

🔥 Al 3 reserveringen vandaag
Verdien Yums met een reservering via TheFork en profiteer van exclusieve loyaliteitskortingen

Restaurantmenu

Chef-kok Oscar den Duijn
DieetoptiesVegetarische gerechten
zie onze website
€ 11,5

Gebruikersfoto's

Moeke Mooren, Appeltern
Moeke Mooren, Appeltern

Recensies

8,8/10
Fantastisch63 recensies
8,7/10

Eten

8,9/10

Service

8,7/10

Sfeer

9-10

7-8

5-6

3-4

1-2

Echte ervaringen van echte gastenAlleen mensen die gereserveerd hebben met TheFork of die betaald hebben met TheFork PAY kunnen een waardering geven en een beoordeling schrijven.
Hoe worden waarderingen door ons berekend?

Wat gasten over dit restaurant zeggen:

Goede prijs-kwaliteitverhouding
Korte wachttijd
Gemiddeld geluidsniveau
  • Ceciel H.2 recensies

    7 september 2023

    10/10

    Ultiem vakantie gevoel.

  • Liesbeth v.

    Liesbeth v.28 recensies

    10 augustus 2023

    8/10

    Een zeer ruim terras, prachtig aan het water gelegen. De bediening is uiterst vriendelijk en correct. Uitgebreide en afwisselende lunchkaart.

  • Hvankranenburg v.49 recensies

    13 juli 2023

    7,5/10

    Er was een nieuwe kaart , dat vonden we jammer we hadden hier altijd gerechten die we lekker vonden nu had ik een pita met vlees vond ik erg droog en de pita was koud , mijn man had iets van patat met polo wij dachten kip geroosterd of zo , maar dit was een worstje . Voor ons viel het tegen , liever de oude kaart Volgende keer hopelijk weer beter

  • Koen v.2 recensies

    12 juli 2023

    10/10

    Huub, niet alleen het eten was goed maar vooral mensen zoals jij heeft de horeca nodig. en een tip, probeer ook te stoppen met roken...haha bedankt.

  • Peter i.2 recensies

    28 mei 2023

    9/10

    we kende het restaurant goed we komen altijd daar als we in de buurt zijn lekker eten en goede bediening en het uitzicht is fantastisch en voldoende parkeer ruimte.

  • Hvankranenburg v.49 recensies

    27 mei 2023

    8/10

    Prima eten , mooie locatie , prima fietsstop onderweg , goede prijs kwaliteit verhouding voor herhaling vatbaar

  • Els B.9 recensies

    26 maart 2023

    9,5/10

    Een lekkere lunch gebruikt, maar vond het wel heel erg snel gaan, v.a. reservering en aan tafel gaan zitten stonden we na 40 minuten weer buiten. Eten was wel super goed..

    review_preview

    2 foto's bekijken

  • Hvankranenburg v.49 recensies

    17 september 2022

    8/10

    Leuke locatie, mooie kleine kaart Voor herhaling vatbaar

  • Th K.1 recensie

    23 augustus 2022

    7,5/10

    Wij hadden een broodplankje besteld, de sausjes zaten in een wiebelig plastic bakje, verder vonden wij teveel brood,je eet het ongemerkt toch op waar door de eetlust minder werd, we alleen nog maar zin hadden in het hoofdgerecht , vonden we wel jammer, maar de bediening was leuk en aardig

  • Hvankranenburg v.49 recensies

    23 augustus 2022

    10/10

    Prachtige locatie , zeker met dit weer , lekkere kaart was allemaal prima !!!

  • Vera B.1 recensie

    23 augustus 2022

    10/10

    Leuke hippe locatie

  • Tom D.1 recensie

    6 augustus 2022

    8,5/10

    Het blijft altijd een beetje een gok, maar dat pakte deze keer bijzonder goed uit! Een uitstekende prijs kwaliteit verhouding, prettige bediening en een mooie ambiance. Top!

  • Romy S.2 recensies

    25 juli 2022

    8,5/10

    Fijn restaurant. Goed eten.

  • Mark B.50 recensies

    9 juli 2022

    7/10

    Leuke locatie aan het water met groot terras onder open serre. Prima bediening en goede broodjes voor de lunch.

  • S J.46 recensies

    23 november 2021

    6,5/10

    We waren wat later en hadden dit netjes doorgegeven. Bij binnenkomst goed ontvangen en doorgegeven via Fork te hebben gereserveerd. Toch een mail gekregen dat we er niet zijn geweest. Er was maar 1 koppel dus enorm rustig. Een hele mooie restaurant, maar de service kon wel beter. Wij hadden op de site naar het menukaart gekeken en a.d.h.v. deze gereserveerd, omdat wij niet alles kunnen eten. wij kregen een andere kaart en ik kon hier weinig van eten of niet echt naar wens. Het eten was simpel en nogal flauw, op het voorgerecht na en overal zat blijkbaar gelatine in de desserts, waardoor wij alleen een vanille-ijs met aardbeien en slagroom kregen, terwijl ons was verteld dat de kok wat zou maken zonder gelatine. De dame die ons hielp leek ook tegen haar zin te werken en was steeds aan het hoesten, wat niet echt hygiënisch was. Ze kwam niet vragen of het smaakte en keek na het hoofdgerecht ook niet meer naar ons om, terwijl wij nog een friet erbij hadden willen bestellen. Uiteindelijk hebben we dit laten zitten. Je zou voor zo een mooie restaurant wel wat beters qua eten verwachten en ook qua service. Een ander personeellid hield zich bijna alleen bezig met de koppel en als we de dame niet bereikten moesten we hem benaderen door hem te storen tijdens zijn gesprek met de koppel, want zelf had hij ook niet echt oog voor ons. Een beetje jammer dit allemaal, juist omdat er maar zo weinig man in het restaurant kwam eten.

  • Hetty V.1 recensie

    6 november 2021

    10/10

    Erg lekker gegeten, het wildmenu echt een aanrader. Sfeer is gezellig en ongedwongen. Wij komen graag in de zomer weer om op het terras te zitten.

  • Wienanda d.4 recensies

    30 oktober 2021

    9,5/10

    Heerlijk gegeten, vlotte en attente bediening. Sfeervolle ruimte, wel wat rumoerig. Maar absoluut de moeite waard!

  • Riky v.1 recensie

    8 augustus 2021

    10/10

    Lekker eten, gezellige sfeer. Moeke Mooren is onlangs verbouwd. Het ziet er allemaal erg mooi uit. Een aanrader voor mensen die in een ongedwongen sfeer lekker willen eten.

  • - -8 recensies

    21 juli 2021

    8/10

    Lekker gegeten. Kip Tandori. Is normaal met indiaanse saus. Nu met een satésaus. Vlotte bediening. Mooie blik op het water. Mag iets meer Mayo bij de frites. Frites was wel smakelijk.

  • Jantje Blues V.

    Jantje Blues V.29 recensies

    24 augustus 2020

    9,5/10

    We waren speciaal voor Moeke’s Mosselpan gegaan. Heeeeeerlijk!!! Lekker grote en goed gevulde mosselen van Prins. Prima gegaard en vergezeld van mooi brunoise gesneden groenten in een lekkere smaakvolle bouillon. Lekkere cocktail- en knoflooksaus erbij maken dit gerecht compleet. Frietjes met mayo en salade krijg je er gewoon bij.

Bekijk meer beoordelingen (48)
Loading...

Meer informatie

Openingstijden
Vandaag geopend

maandag
11:00 - 21:00
dinsdag
11:00 - 21:00
woensdag
11:00 - 21:00
donderdag
11:00 - 21:00
vrijdag
11:00 - 21:00
zaterdag
11:00 - 21:00
zondag
11:00 - 21:00

Sluitingstijd

31 december en 1 januari gesloten

Routebeschrijving naar het restaurant

Blauwe Sluis 1B, 6629 KK, Appeltern, Nederland

Aanvullende informatie

Gratis parkeren

, ,

Over het restaurant

Gelegen aan recreatie- en natuurgebied "De Gouden Ham" zorgt Moeke Mooren in het Gelderse Appeltern voor een spectaculair uitzicht tijdens jouw lunch of diner!

Op het verhoogde panoramaterras en het loungeterras, direct aan het water, is het zelfs bij minder weer goed vertoeven. Door de terrasverwarming en overkapping kun je ook op koelere avonden lekker lang buiten zitten.

Kwaliteit en gastvrijheid staan in dit gezellig familiebedrijf voorop. De chef-kok zwaait het scepter in de keuken. Dit resulteert in heerlijke seizoensgebonden gerechten en lokale lekkernijen uit de Frans-Nederlandse keuken. Je kunt Moeke Mooren eigenlijk niet verlaten zonder de gigantische sorbet geproefd te hebben, een echte verwennerij!

De beste streekproducten en het beste uitzicht: bij Moeke Mooren in Appeltern valt er héél wat te genieten!

Services

, , ,

Veelgestelde vragen

Restaurants rond "Moeke Mooren"

Japans

Oriental

Score:8,0

6657 KD Boven-Leeuwen

€ 36 (gemiddelde prijs)

5341 CW Oss

€ 32 (gemiddelde prijs)

5341 CE Oss

€ 22 (gemiddelde prijs)

  • Insider

Mediterraans

De Bodega

Score:9,0

INSIDER

5341 CW Oss

€ 40 (gemiddelde prijs)

Ben je een restauranteigenaar?

Registreer je restaurant

Vertel ons meer over jezelf en we nemen zo snel mogelijk contact met je op

Al een klant

Log in op TheFork Manager en neem contact met ons op via de chat.