Ontvang tot 30% korting
Er kunnen voorwaarden van toepassing zijn
Hiba
Reserveer gratis
Reserveer gratis
foto's
9-10
7-8
5-6
3-4
1-2
Wat gasten over dit restaurant zeggen:
Zinvorr R. • 12 recensies
20 september 2023
10/10Super lekker eten gehad, service was goed en mooie interieur binnen!
Marianne B. • 14 recensies
20 september 2023
9,5/10Heerlijk gegeten
Mattijs v. • 1 recensie
17 september 2023
7,5/10Eten was erg lekker
Anna R. • 2 recensies
14 september 2023
7,5/10+ Het eten bij Hiba was heerlijk! De Libanese keuken smaakt goed. - Hiba schenkt geen alcohol, zelf miste ik dat bij sommige vleesgerechten. - The Fork had een actie voor Hiba met 50% korting... maar volgens de kaart van Hiba is het menu altijd die vaste prijs... dus er was helemaal geen kortingsactie! + Stijlvol interieur!
Boudewijn M. • 1 recensie
12 september 2023
8,5/10Heerlijk Libanees eten, veel keuze en tegen redelijke prijzen. Zeer vriendelijke bediening. Absolute aanrader.
Eveline B. • 1 recensie
10 september 2023
10/10We hebben zeker genoten van dit restaurant. Bijzonder lekkere gerechten. We hadden het Hiba menu met zeer verrassende gerechten. De bediening was super vriendelijk en gastvrij. Komen hier zeker nog eens terug.
Y. G. • 33 recensies
9 september 2023
9,5/10Een heel leuke kennismaking met de Libanese keuken. Verrassende eigen smaken, leuke combinaties en heerlijk om zo met vrienden weg te tafelen.
Thijmen S. • 1 recensie
8 september 2023
10/10Echt een aanrader!
Marie-José v. • 9 recensies
7 september 2023
8,5/10Een leuk restaurant in het rustige deel van het centrum van Hilversum. Het gerecht wat we bestelden was helemaal vers en werd snel uitgeserveerd. Vriendelijke bediening! Zeker een restaurant waar we vaker gaan eten!
Daniel l. • 21 recensies
3 september 2023
10/10Gewoon heerlijk gegeten. Het voorgerecht, gemengde koude gerechten, was echt heerlijk. Volgende keer komen we lunchen, of we gaan voor het ruime menu. Tot snel
Georgine S. • 62 recensies
25 augustus 2023
10/10Prachtig interieur; zeer smaakvol! Het eten is lekker en overdadig!
Jürgen H. • 1 recensie
19 augustus 2023
8/10Met z'n 2en gaan eten. Hele kleine tafels. Dus mis wel wat ruimte. Klein maar knus restaurant. We hadden een mixed grill met rijst en brood genomen. Lekker gekruid en goed op smaak. Ook heerlijk was de 50% korting. Kortom de juiste prijs kwaliteit verhouding.
Foto bekijken
Michiel K. • 1 recensie
9 augustus 2023
10/10Lekker eten comfortabele stoelen! Aardige mensen! Toppie
Emma C. • 2 recensies
3 augustus 2023
9/10Ontzettend lekkere Libanees! Falafel niet droog van binnen, de hummus is lekker romig en goed van smaak en het vlees is ook heel lekker sappig! Was echt onder de indruk, heb in Nederland nog niet veel goeie Libanese plekken gevonden.
Jaap K. • 6 recensies
30 juli 2023
6/10De kwaliteit van het eten was goed, maar geen bijzondere smaak. Gereserveerd met 50% korting voor het diner menu met The Fork Summer. De bevestigingsmail van The Fork was onduidelijk over de 50% korting. Daarom een dag eerder met het restaurant gebeld. Er werd bevestigd: twee menu's voor de prijs van één. Bij aankomst aan de tafel kregen wij de menu kaart. Gezegd dat wij via The Fork voor het menu hadden besteld. Bij afrekenen stond toch de prijs voor twee menu's op de rekening. De bediening kende de actie niet en vroeg om The Fork bevestiging op mijn telefoon. Daar stond de speciale korting niet duidelijk. Ook in The Fork bevestiging aan Hiba bleek het niet te staan. Op mijn telefoon heb ik toen de 50% actie getoond. De bediening heeft daar een foto van genomen en contact met de baas opgenomen. Toen pas werd de actie bevestigd en de rekening gecorrigeerd. Als excuus werd gegeven dat de bediening pas terug was van vakantie en niet van de actie op de hoogte was. Al met al geen prettige ervaring door de onduidelijkheid van The Fork bevestigingsmail.
R. C. • 1 recensie
3 juni 2023
10/10Heeerlijk eten in een mooi en rustig in de restaurant. Ook in gezellige omgeving, centrum van Hilversum. Aanrader voor iedereen om eens avondje uit te gaan.
Anastasia S. • 1 recensie
18 mei 2023
9,5/10Het was allemaal erg lekker. De service was ook goed. We kregen goede tips wat we eventueel konden bestellen, dat hielp heel erg. We komen graag nog een keer terug.
André B. • 7 recensies
22 april 2023
7,5/10Het was voor ons de eerste keer om naar een Libanees restaurant te gaan en HIBA kende we dus nog niet. De ambiance vonden we echt heel sfeervol en het was ook erg prettig, dat het een relatief klein restaurant is. We hebben heerlijk gegeten hoewel de frieten vergeten waren. Daar hebben we niets van gezegd, want we wilden toch al minderen met koolhydraten... Een wijntje zou ook lekker geweest zijn, maar daar wordt nog aan gewerkt...We komen dan zeker terug ;-)
Denise Z. • 1 recensie
20 april 2023
9/10Wij hebben hier heerlijk gegeten met onze gast uit Saoudi Arabië. Het grootste compliment was toen zij zei dat het eten haar aan thuis deed denken. Dank!
Anouk P. • 4 recensies
12 april 2023
9/10Informeel restaurant met heerlijke Libanese mazza die je prima met meerdere mensen kunt delen. Ook geschikt voor vegetariërs. Vriendelijke bediening!
Schoutenstraat 9, 1211 BM, Hilversum, Nederland
Hilversum Station
City Parking
,
De smaak van Libanon is een reis naar het verleden. Het is een viering van traditie en elegantie. Je vindt er het beste eten en de beste wijnen ter wereld, dit alles gecombineerd met een sfeer die je het gevoel geeft dat je in een tijdmachine bent beland.
Arabisch, Gezellig, Lunch, Met vrienden, Romantisch, Kerst, , Moederdag, , Vaderdag, Valentijnsdag, Halal
Vertel ons meer over jezelf en we nemen zo snel mogelijk contact met je op
Log in op TheFork Manager en neem contact met ons op via de chat.