Gemiddelde prijs € 30
Eenvoudig en snelDirect bevestigd
Een verborgen pareltje in onze zorgvuldige selectie van topadresjes
Gion é conhecido como o “autêntico restaurante japonês” e obrigatório para todos os fãs da comida de pauzinhos.
O Chef Bruno Cardoso, fortemente inspirado pelos conceitos vividos nos bairros japoneses, prioriza as reais bases da culinária japonesa, assim como a frescura dos produtos com que confeciona as mais deliciosas peças. Ao criar um menu variado de sushi e de tantos outros pratos japoneses, o seu primordial objetivo é fugir à loucura e ao comum dos grandes combinados, servindo refeições que vão de encontro às raizes do Japão mais puras.
foto's
Uitmuntend
Muy buena relación Calidad precio
Excellent sushi in Porto
Kleine knusse plek. We kwamen af op de recensies van tripadvisor. Kwaliteit van de sushi was wel ok maar niet denderend. Personeel was behulpzaam maar het eten duurde daarentegen lang. Overall vonden we het hier aangenaam maar niet zo uitstekend zoals de tripadvisor recensies.
Ontzettend lekker gegeten. Tijdens de maaltijd probeerden we ons voor ogen te halen of we ergens al betere sushi gegeten hadden, maar kwamen tot de conclusie dat dit de beste sushi was die we ooit gegeten hadden. Dat alles voor een zeer schappelijke prijs. Ook de locatie was top, een zijstraatje van de chique buurt, een beetje weggestopt van de drukte.
Bestes Sushi ever und toller Service!!! ????
Bom sushi. Bom atendimento. Boa música.
Super service en heerlijke gerechten! Buitenzijde van het restaurant nodigde niet erg uit maar eten is top!
Comida japonesa excelente. Totalmente recomendable.
Amazing!
Bom como sempre ????
Excelente e a repetir
Prima ontvangst. Heerlijke ‘starters’. De pancake was verrassend en bijzonder lekker. Div. Sushi’s, Tenaki gehad. Afgesloten met merinque-citroen taart en pannacotta prima. Punt bij Japans blijft voor mij de balans tussen kwaliteit hoog, bewerkelijk), volume en prijs. Kortom toch extra gang besteld om voldoende te eten en in combi met wijn en koffie op €80 uitgekomen. Voor Porto aan de dure kant. Voor Nl waar voor je geld.
Nice experience
Sempre espectacular :)
5* como sempre
Excellent food
Muito bom sushi
Sushi saboroso com pratos diferentes. Recomendo!
Excelentes entradas
¡Muy rico y económico! Una grata sorpresa.
Almoço:
Sábado e Domingo das 12:30 às 15:00
Jantar:
Terça a Domingo das 19:30 às 23:00
Encerra à Segunda
R. do Comércio do Porto, 197, 4050-253, Porto, Portugal
Metro: São Bento
Estacionamento da alfândega
Sushi, Aziatisch, Moederdag, Travelers' Choice 2020
, ,
Restaurant kan worden afgehuurd voor een privé-evenement (Max. 34 personen)
Af te huren, , Wi-Fi
Vertel ons meer over jezelf en we nemen zo snel mogelijk contact met je op
Meer informatie bekijkenLog in op TheFork Manager en neem contact met ons op via de chat.
Log in op TheFork ManagerEenvoudig en snelDirect bevestigd