Gemiddelde prijs € 35 Accepteert Yums
Eenvoudig en snelDirect bevestigd
Uitmuntend
Lekker gegeten, fijne service en heerlijke wijn, wat wil een mens nog meer? Absoluut een aanrader voor slow dining! .. en voor de deur gratis parkeren ????
Heerlijk eten , lekker zonnetje. Wat wil je nog meer
Een mooi en warm restaurant met een even mooie, warme bediening. Gastvrij en hartelijk, daar houden wij van. Het eten was zeer smakelijk, elegant qua presentatie en ruim voldoende. Uit alleen al de zorg waarmee een kop koffie als afsluiting wordt geserveerd blijkt de behoefte van Don Qui-John om te laten merken dat ze er tot het einde voor je zijn, dank je wel
Je voelt je er echt gast, altijd weer. Heerlijk eten, fijne lokatie en uitstekende bediening. Zowel lunch als diner heel lekker en goed betaalbaar.
Leuk! we hadden een prachtige plek aan het raam met uitzicht op de kerktoren. de sfeer en decoratie is goed. erg aangenaam om gesprekken te voeren. de muren zijn voorzien van kussens waardoor veel omgevingsgeluid van andere gasten gedempt wordt. we hebben een top avond gehad!
Prima restaurant met een goede service.
Lekker en zeer goed geregeld, zelfs met de nieuwe regels.
Pittoresk geleden aan de Aogse Markt (Prinsen Hagen, Breda). Gezellige ongebonden atmosfeer. Gastvrije bediening, ongedwongen zonder amicaal te worden. Bijzonder smaakvolle gerechten met een knipoog naar onze zuiderburen, zoals "stoofpotjes" en "paling in het groen", maar ook voor een mooi stukje vlees of vis kan je hier terecht. Verder een prima prijs-kwaliteitverhouding. Kortom: Don Qui John is een prima eetgelegenheid om je zelf en anderen te verwennen.
We waren blij verrast door dit leuke restaurant. Leuke locatie, heerlijk eten en een vriendelijke bediening. We komen zeker nog een keer terug!
Gezellige en echt vriendelijke bediening, prijs kwaliteitverhouding prima. De gekozen paling in het groen was ontzettend lekker. Het aanbevolen dessert was een uitstekende keuze. Kortom een geslaagde avond en zeker voor herhaling vatbaar!
Erg goed
We hebben weer erg genoten van de heerlijke gerechten. De bediening was ook keurig en heel vriendelijk!
In begin werd direct duidelijk vermeld dat zij i.v.m. cororna werken met tijdsblokken. Dit stond ook al in de reservering, dus netjes dat zij dit nogmaals zeiden. Er kwamen mensen na ons binnen die dit over het hoofd hadden gezien. Plus aan andere tafel bestelden ze alcoholische drankjes en voor het eerst dat in welk restaurant dan ook waar wij ooit geweest zijn (en dat zijn er veel) dat er gevraagd werd om legitimatiebewijs. Echt een dikke 10 dat zij zo goed gehoor geven aan alle (maat)regeleingen. Al het eten was ontzettend lekker, kregen zelfs een schaaltje vooraf met vistartaar om te proeven. Ik weet zeker dat wij hier vaker gaan eten, ondanks dat wij er 3 kwartier voor moeten rijden.
Het is een gezellig, knus restaurant en de genoten lunch was heerlijk. Veel keuze in het menu. Lekkere zachte koffie met wat lekkers, hiervoor bestel je er zo nog één!
Iets aan de prijzige kant, maar lekker eten, smaakvol en leuk opgediend en vriendelijke bediening
Erg lekker gegeten, vlotte bediening, mooie ambiance, super enthousiaste serveerster! Voor herhaling vatbaar. Cocquilles met gambas absolute aanrader. Ook mooie wijnen bij de gerechten
Goed ontvangst, aardige personeel, mooi opgemaakte borden en het belangrijkst van alles: heerlijk gegeten!!
Leuk gelegen restaurant met gezellig terras, goede bediening door twee leuke meiden. Het was lekker weer, dus tot en met het voorgerecht zaten we buiten, daarna zijn we naar binnen gegaan: de tafel was al weer gedekt. Keuken was erg goed en we hebben genoten van elk gerecht. Een aanrader!
Altijd lekker eten en fijne bediening. Jammer dat er standaard friet bij alle gerechten geserveerd worden en niet gekozen kan worden voor puree, gekookte aardappels, rijst of couscous. En bij dit weer zouden wat plekken zonder parasol ook fijn zijn, het koelt al snel af rond een uur of 19.00. We komen zeker nog eens terug.
Top restaurant. Onderscheidt zich door heerlijke gerechten en een Bourgondische, maar sjieke en gezellige sfeer
Maandag gesloten
Dinsdag t/m zondag
- Lunch 11:00 - 17:00
- Diner: In verband met de 1,5 meter regel hebben we minder zitplaatsen. Hierdoor zijn we genoodzaakt op de avond op te splitsen in 2 delen:
17:00 - 19:00
19.30 - einde avond
Haagsemarkt 20, 4813 BB, Breda, Nederland
Gratis parkeren in de buurt
In verband met Covid 19 hebben we een aantal zaken moeten aanpassen.
Een hele belangrijke is dat we door het beperkte aantal zitplaatsen dat we nu kunnen gebruiken we gaan werken met 2 ‘shifts’. Dit betekent dat we een mogelijkheid hebben om te reserveren tussen 17.00 en 19.00 uur en daarna een volgende mogelijkheid vanaf 19.30.
Dit is niet omdat we dit graag willen, maar helaas moeten. Hopende op uw begrip hiervoor.
Let op! Wij doen niet mee met eventuele acties van The Fork. U kunt wel uw Yummies bij ons inleveren!
Ze noemen het een gasterij maar je mag hier de ambiance van een eetcafé verwachten met een keuken waar bijzondere culinaire verrassingen uit ontspruiten. Ze laten je graag zien en proeven wat ze kunnen maar willen tegelijkertijd dat je je gewoon thuis voelt. Zonder opsmuk, zonder veel bla-bla. Net alsof je bij vrienden op bezoek bent! Genieten van de warme sfeer van ‘gewoon’.
, ,
Restaurant kan worden afgehuurd voor een privé-evenement (Max. 65 personen)
Vertel ons meer over jezelf en we nemen zo snel mogelijk contact met je op
Meer informatie bekijkenLog in op TheFork Manager en neem contact met ons op via de chat.
Log in op TheFork ManagerEenvoudig en snelDirect bevestigd