Gemiddelde prijs € 20
Eenvoudig en snelDirect bevestigd
Bezorging en afhalen mogelijk. Eventuele kortingsacties zijn hierbij niet geldig.
+31-708877089We hebben nog steeds geen foto's van onze gebruikers
Maak een reservering bij dit restaurant en deel als eerste je foto's.
Fantastisch
Het was vreselijk weer en erg rustig. Toch hebben we gezellig en heel lekker gegeten. Wat een gastvrijheid! We wensen Deja Vu heel veel succes!
We eindigden rond etenstijd in Den Haag. Ondanks het slechte weer toch even naar Scheveningen en terechtgekomen bij Déjà Vu. Met stromende regen buiten leek het dicht, maar we waren meer dan welkom. We werden uiterst vriendelijk en gezellig benaderd. Het eten was prima; goede porties en lekker. Hier gaat het in de zomer druk worden en dat is terecht!
Goede prijs kwaliteit verhouding.
Het personeel was echt heel erg aardig! Werden als echte gasten behandeld. Eten was ook prima, ossenhaasjes waren perfect mals. Het was erg rustig, we waren de enige. Maar dit heeft sowieso met het seizoen van het jaar te maken.
Vriendelijke bediening en heerlijk eten voor betaalbare prijs.
Super gezellig muziekje er bij en lekker eten. Personeel leuk en attent ik zeg top komen zeker vaker langs. Verder een aanrader voor jong en oud...
Vriendelijk personeel, die hun best deden om het ons naar de zin te maken. We hebben lekker gegeten, wel aan de kok nog een tip gegeven.
Leuk en gezellige sfeer,, goed en ruim gevulde borden we komen zeker weer een x terug.
Prima eten voor even een hapje. Geen uitgebreide kaart. Hele vriendelijke bediening.
de ontvangst en service was zeer vriendelijk en je vragen worden goed beantwoord. de wachttijd is kort de sfeer en inrichting was warm en sfeervol het eten was prima en smaakvol mocht ik nog een keer in de buurt zijn dan ga ik zekers nog een keer
Recent geopend. Zeer vriendelijke bediening. Ruime porties van redelijke kwaliteit.
Wij hebben heerlijk gegeten, aardig personeel en een goede sfeer
Meer een eetcafé dan een restaurant. Geen stoelen,maar comfortabele krukken. Beperkte kaart. Maar: zeer vriendelijke bediening, gul met de wijn, heerlijk gegeten, redelijk geprijsd. Dus zeker een aanrader.
Woensdag 16.00 - 22.00 uur
Donderdag van 16.00 - 22.00 uur
Vrijdag van 16.00 - 22.00 uur
Zaterdag van 14.00 - 22.00 uur
Zondag van 14.00 - 22.00 uur
Zeekant 33, 2586 AA, Den Haag, Nederland
In ons eetcafé kunt u rekenen op een goede sfeer en het mooiste uitzicht van Scheveningen!
Tevens kunt u genieten van een goede kop koffie met wat lekkers of kiezen uit een van onze vers bereide dinergerechten.
Hamburger, , Tapas, Aan het water, Lunch, Met familie, Met vrienden, Op het strand, Prachtig uitzicht, COVID-19 veiligheidsmaatregelen, COVID-19: Afhalen, COVID-19: Bezorgen, Covid-19: Bezorgen en Afhalen
Vertel ons meer over jezelf en we nemen zo snel mogelijk contact met je op
Meer informatie bekijkenLog in op TheFork Manager en neem contact met ons op via de chat.
Log in op TheFork ManagerEenvoudig en snelDirect bevestigd