Gemiddelde prijs € 40
Eenvoudig en snelDirect bevestigd
Afhalen is mogelijk. Eventuele kortingsacties zijn hierbij niet geldig.
+31-543513135Uitmuntend
De Woord heeft een prachtige setting, een hele goeie sfeer. We hebben geweldig goed gegeten en gedronken. Top avondje uit! Ik kan het iedereen aanbevelen.
Voor een goede avond uit eten gaan is dit een prima adres. Mooie samenstelling van de gerechten die er voortreffelijk uit zien. Erg lekker gegeten met een sfeer in de bediening die je altijd wilt zien. Trotse eigenaar met uitstraling
We zijn blij dat we bij De Woord hadden gereserveerd, de corona regels werden goed opgevolgd. Kregen vooraf een mail of we met 1 of 2 families waren. Met 4 personen namen we allemaal het 3-gangen maandmenu. Subliem bereid en mooi geserveerd, alleen had. men nog een keer een korte presentatie moeten geven van de gangen. Verder prima sfeer, leuke bediening, heerlijke wijnen, sfeervolle ambiance. Een aanrader en goed prijs/kwaliteit.
Verrassend leuk restaurant met mooie gerechten die smaakvol waren bereid. Voor een viergangen menu zijn de porties erg royaal en hadden we moeite om alles gegeten te krijgen. Leuke sfeer en een leuke bediening maken dat dit restaurant zeer zeker de moeite waard is om te bezoeken. We komen graag terug
Mooie speciale plek in de gezellige tuin, heerlijk eten en een leuke en spontane bediening, aan te raden! Goed ene compacte kaart en uitstekend wijnadvies.
Hier gegeten met 4 personen op dinsdagavond 28 Juli. Dit is een toprestaurant in een hele mooie omgeving, bediening zeer vriendelijk en het was zeer gezellig.
Personeel aardig en goed. Nette bediening. Het is voor iedereen aan te bevelen. Goede ontvangst. De eigenaar verwelkomde ons vriendelijke..en was zo aardig
Weer heerlijk gegeten.
Uitstekend menu, overduidelijk met liefde bereid en opgediend, met eerste klas-producten en verrassende combinaties. Heerlijke bijpassende wijn. Vriendelijke bediening in aantrekkelijke ruime zaal (of buiten op terras met fraai uitzicht) en dat alles tegen een alleszins redelijke prijs.
Heerlijk gegeten buiten in de tuin. Tuin is sfeervol met zwaluwnesten. Vooraf de zalm en paling gegeten en als hoofdgerecht het Rund. Alles was mooi opgemaakt en zeer smaakvol. De limoncello als dessert maakte de avond af, die zeker voor herhaling vatbaar is.
Wat een idyllische plek is dit restaurant. We aten buiten met uitzicht op de koeien. Het eten was heerlijk maar het duurde erg lang voordat we alles wat hadden besteld kregen. Mijn man en ik vonden de bediening erg afstandelijk en niet gastvrij. Jammer, klein praatje grapje kost niets.
Wij hebben het 3-gangen maandmenu gekozen en dat was fantastisch en zeker niet duur evenals de wijn. De ambiance is fantastisch en het uitzicht op het coulissenlandschap met heen en weer lopende koeien heel relaxed.
Geweldige locatie met prachtig uitzicht, de bediening was uitstekend en de gerechten waren heerlijk. Wij hebben genoten van het diner en de warme sfeer.
Uitstekende locatie, zéér vriendelijke medewerkers en een ruime keuze!
Heerlijk, in een gezellig ingerichte ruimte gegeten. Top.
Kom hier al jaren en blijft gewoon een topper! Met verstand van wijn
Altijd heerlijk. Gelijk voor kerst geboekt.
Heerlijk gegeten in een fijne ambiance
Enorme mooie winkel , sfeer en de chefs hebben hun uiterste best gedaan! Daar is niets op aan te merken! Maar...... eigenaar, open je ogen; de gast komt geld brengen en wil graag terug komen. Open je ogen, groet bij het binnen treden! Breng je personeel de kneepjes van het vak bij, zij willen wel . Alleen u ontbreekt het aan beleefdheid en flair! Dit zou een hele fijne en drukke winkel kunnen zijn! Nogmaals aan de keuken ligt het niet, eten is top!!
Heerlijk gegeten in een mooi restaurant.
Maandag Gesloten
Dinsdag t/m Vrijdag vanaf 17:00
Zaterdag en Zondag vanaf 11:00
Corleseweg 45, 7119 AA, Winterswijk Corle, Nederland
Parkeerplaats
,
Genieten op de boerderij
In Winterswijk vind je een herbestemde oude Saksische boerderij. Ooit werd een borrelbar toegevoegd aan de boerderij voor de Achterhoekse boeren. In geen tijd groeide deze uit tot een restaurant. Een uit de hand gelopen borrelbar is een restaurant voor luxe diners geworden. Op het prachtige tuinterras geniet je nog steeds van de koeien en het groene weiland.
, , , , , ,
, , ,
Restaurant kan worden afgehuurd voor een privé-evenement (Max. 60 personen)
, ,
Vertel ons meer over jezelf en we nemen zo snel mogelijk contact met je op
Meer informatie bekijkenLog in op TheFork Manager en neem contact met ons op via de chat.
Log in op TheFork ManagerEenvoudig en snelDirect bevestigd