Gemiddelde prijs € 72 Accepteert Yums
Eenvoudig en snelDirect bevestigd
Bezorging en afhalen mogelijk. Eventuele kortingsacties zijn hierbij niet geldig.
+31-783032260Wat beschikt dit modern restaurant over een prachtig uitzicht over het Drierivierenpunt! De chef epateert dan weer met zijn durf en weldoordachte ...
Lees meer op de website van de MICHELIN-gids
foto's
Uitmuntend
Menu bestaat uit 12 kleine gerechtjes. Fantastisch goede smaken, mooi gepresenteerd. Ook de wijnen waren heerlijk erbij. We hebben genoten. Vanuit Rotterdam de rit waard. Ook voor een volgende keer.
Mooie gerechten, leuke bediening, de wijnen waren top bij het het gerecht gezocht ... enthourage is leuk... uitzicht ook super cool.
Voor het eerst op aanraden van een collega wezen eten. Gastvrij ontvangen en bediend. Goede kwaliteit van het eten en de bijpassende wijnen, welke goed werden toegelicht.
Gewoon heerlijk eten en super bediening en een fantastisch uitzicht op het water.
Gelukkig konden we weer naar ons lievelingsrestaurant na lang wachten. Leuk concept, dat maakt kiezen makkelijker. Erg lekker gegeten en wat een leuke smaakcombinaties weer. Zoals altijd genoten van de frisse ijsjes en de prachtige opmaak.
Gastronomische ontvangst, fijne bediening. Heerlijke spijzen , zeer gevarieerd in combinatie met mooie wijnen. Goede opbouw van tussengerechten en hoofdgerechten. Zeker de moeite waard om deze jonge talenten nog een keer te gaan bezoeken. Chapeau!!
Het was een feestje bij De Artepeller. Meerdere gangen van lichte hapjes. Uiteindelijk was het ruim voldoende. Service, prijs en kwaliteit was goed. Als ik een verbeterpuntje mag geven gaat het om de afruiming van de tafel tussendoor. Bijvoorbeeld kruimels tussendoor weghalen was netter geweest. Op het eten en verdere bediening niks aan te merken.
Het eten is heerlijk en heel mooi opgemaakt. De locatie is prachtig en de bediening vriendelijk en attent. Ze verdienen een ster. Die zal er ook zeker een keer komen
Voor het eerst gegeten bij de Ertepeller. Prachtige gerechten! Een restaurant om zeker terug te komen. Vriendelijk personeel,mooie lokatie.
Heerlijke lunch genoten op supermooi plekje aan het water. Aanrader voor zowel zakelijke als privé gasten!
Heerlijk gegeten, verrassende smaken, prima befiening.
We kwamen bij de Ertepeller via JRE en onze verwachtingen zijn overtroffen. Hartelijk ontvangen en gestart met een glaasje Sauvignon met een tinteltje. Hierbij werden amuses gereserveerd om je vingers bij af te likken. Op dat moment haddende kaart nog niet bekeken dat hebben we ook zo gelaten. We hebben ons vijf gangen laten verrassen in combinatie met bijpassend wijn-arrangement. Hier hebben we geen spijt van gekregen, ieder gerecht had zijn bijzondere combinatie en vooral ook ingrediënten die je normaal zelf nooit zo zou kunnen bedenken. Dikke complimenten voor de chef. Alles was perfect bereid op prachtig, origineel bij het gerecht passend, servies. Het ene gerechtje nog lekkerder dan het andere en ik kan niet zeggen wat het beste was, want het culinaire niveau bleef hoog. Afsluitend koffie met friandises en een taartje... de heren namen nog een bijzondere whiskey als digestief. Kortom een feestje. Vooral ook het toilet bezoeken met onderweg kunst en daarna waan je je in het bos.
Goede fine dining.
5 heerlijke amuses met ganzenlever, scheermes in een glaasje met oosterse smaken, aubergine. Top! Alleen hoofdgerecht genomen. Partner houdt niet van vis. Al maken ze gewoon iets anders voor je. Beide zijn we niet superdol op duif en hebben dat laatst nog gegeten. Dus ik koos hertenrugfilet en partner de truffelrisotto. Het vlees was heerlijk! Portie ok. Garnituren wat karig. De risotto echt te weinig als zijnde een hoofdgerecht. We dachten dat het misschien een half portie was. Wat van gezegd en er werd nog een half portie gebracht. De uitleg was dat de risotto erg machtig is en meestal wel voldoende??? We hadden beide 2 glazen wijn. Lekker zeker maar 32 euro? We hadden yums korting en je hebt werkelijk een topuitzicht over het water en op Dordrecht! Anders echt te duur. Er was ook 5 euro water gerekend wat we niet hadden dus daar ook wat van moeten zeggen. Vorige keer hebben we hier eens geluncht dat beviel toch beter.
Heerlijke gerechtjes, 5 gangen menu gekozen met héérlijke witte en rode wijn. Geweldig uitzicht over t water. Super bediening...3 amuses... echt top... komen graag terug
Heerlijk gegeten. Duifje was niet meteen ok, maar dat werd goed opgelost. Sportduifje zeg maar. Leuke sfeer; prima kwaliteit en goed wijnadviws.
Met een prachtig uitzicht hebben we genoten van een 3 gangen lunch en zijn echt in de watten gelegd! Voorafgaand werden 3 heerlijke amuses geserveerd, oester, zalm met bloemkool en kaviaar en een soesje met ganzenlever. Voorgerecht terrine van ganzenlever, witte chocolade en rode kool. Hierna weer een amuse/mondverfrissing van citroen. Het hoofdgerecht van hertenbout met rood fruit en biet was ook al heerlijk! Afgesloten met een nagerecht van paddestoel en chocolade. De wijnen waren zeer complementair. Bediening was attent en vriendelijk. Kortom, een aanrader!
Goede prijs kwaliteit. Voor ons de 4e keer dat wij In dit Restaurant hebben gegeten. Sterk aan te bevelen. Wij komen zeker weer terug.
We hebben bij dit restaurant met zijn vieren gegeten en het is werkelijk een feestje om hier te zijn. Leuke ronde tafel met fijne stoelen. Vriendelijke ontvangst en een keur van uitstekende gerechten. Je bestelt een voor en een hoofdgerecht maar krijgt vooraf en tussendoor nog meerdere heerlijke hapjes/amuses geserveerd waardoor het lijkt alsof je een 5 gangen diner hebt gekozen en allemaal even bijzonder en lekker. Kortom een verrijking voor de regio betreft de restaurant keuze. In de zomer is het waarschijnlijk nog leuker omdat je fantastisch uitkijkt over de rivier en een mooi zicht hebt op DORDRECHT !
Heerlijk eten, lekkere, verrassende amuses en veel amuses, kleine, erg goed bedachte amuses. Leuk uitzicht ook over het water. Zeer vriendelijk en oprecht personeel, helemaal top, ik ga hier vaker eten.
Maandag Gesloten
Dinsdag t/m Vrijdag
- Lunch 12:00 - 15:00
- Diner 17:30 - 22:00
Zaterdag 17:30 - 22:00
- Diner 17:30 - 22:00
Zondag
12.00-22.00
Slobbengorsweg 149, 3351, Papendrecht, Nederland
Gratis parkeren in de buurt & Parkeerplaats
Hoogwaardige cuisine met uitzicht
Mark en Arjan omschrijven hun restaurant als vernieuwend, stijlvol en toegankelijk. Deze jonge mannen hebben al behoorlijk wat ervaring en prijzen op hun naam staan. Dit is een hoogwaardige cuisine waar heerlijkheden als coquille, Anjou duif en ganzenlever op de kaart staan. Een chique decor en uitzicht over de rivieren past daar uitstekend bij. En die naam? Inwoners van Papendrecht werden vroeger Ertepellers genoemd omdat ze handel dreven in doperwten.
, , Europees, Aan het water, Romantisch, , COVID-19: Afhalen, COVID-19: Bezorgen, Covid-19: Bezorgen en Afhalen, Kerst, Oud & Nieuw, Travelers' Choice 2020, Valentijnsdag
American Express, , ,
Restaurant kan worden afgehuurd voor een privé-evenement (Max. 60 personen)
Vertel ons meer over jezelf en we nemen zo snel mogelijk contact met je op
Log in op TheFork Manager en neem contact met ons op via de chat.
Eenvoudig en snelDirect bevestigd