Gemiddelde prijs € 40
Eenvoudig en snelDirect bevestigd
We hebben nog steeds geen foto's van onze gebruikers
Maak een reservering bij dit restaurant en deel als eerste je foto's.
Fantastisch
Tafel van vier, twee keer vegetarisch, twee keer vlees. Het vegetarische voorgerecht was leuk, licht en lekker. Het hoofdgerecht viel een beetje tegen: een curry met aardappel, met aardappel. Jammer, haalde het niet bij wat de vleeseters op hun bord hadden liggen. Wat ik erbij moet zeggen is dat ik niet vantevoren had gemeld dat ik geen vlees at. Toetje was wel weer heerlijk en licht. Verrassende rabarberlikeur erbij.
Er is geen menukaart aan wezig. De kok/eigenaar maakt elke dag een verrassingsmenu klaar. Dit heeft als nadeel dat er geen keuze is.
Heel plezierig uit eten geweest. Mooie pure gerechten zonder fratsen. Plezierige bediening, kortom ............... aanrader! Jullie zien ons terug.
Op een erg mooie plek in Drenthe (Anderen) staat dit kleine maar mooie pareltje. We sliepen en niet, maar dat zijn we wel van plan te gaan doen. Lijkt ons heerlijk in deze omgeving en met dit eten en deze sfeer.
Wij zoeken altijd een persoonlijke touch. Geen massa-restaurant, maar een zaak met bevlogen inspirerende mensen. Dat hebben we hier zeker gevonden. Kleinschalig, persoonlijk en ook nog een goede kok. Vooral het dessert, Eton mess: heerlijk klaargemaakt! Een aanrader!
Met vier personen bij De Eetkamer gegeten. Gekozen voor 7 gangenmenu met wijnarrangement. Wij waren als enige gasten in de Eetkamer, hierdoor voldoende aandacht van de gastvrouw Sandra. Portionering prima. Keuze van de wijnen bij de gerechten ook prima. Mooie avond gehad.
Genoten van het heerlijke 7gangen diner. Verse streekproducten met veel variatie. Heerlijk een aanrader!
Het cijfer geeft denk ik een vertekend beeld. Eten was voor ons een 8. Wij vonden het een leuk concept en een goede prijs/kwaliteit verhouding. Fijn dat er gekookt werd met streekproducten. Hier mogen meer mensen naar toe voor een leuke en smakelijke verrassing!
Heerlijk en eerlijk eten in een mooie huiskamer idee. Rustiek en sfeervol. Het eten was vers bereid en dat kon je goed proeven. Een aanrader!
Een pareltje verborgen in Drenthe , een kok die weet hoe hij echt koken moet. In één woord subliem!
Heerlijk en eerlijk eten. Super gastvrij, kortom we hebben genoten!
Erg leuk en heel erg lekker gegeten! Verrassend in zo'n klein dorpje als Anderen.
Heerlijk gegeten. 6 gangen verrassingsmenu. Allemaal streekgerechten bestaande uit kleine gangen. Zeer gastvrij. Ongedwongen sfeer. Echt een aanrader!
Een aangename verrassing voor ons dit restaurant. Genoten van een heerlijk 6 gangen diner met veel variatie, gemaakt van verse natuurlijke producten. Vriendelijke en vlotte bediening met goede uitleg over de gerechten. Kortom, lekker eten in een ontspannen sfeer, echt een feestje.
We hebben heerlijk verrassend gegeten in een fijne sfeer. Aanrader!
We hebben heerlijk gegeten. Mooi en rustige locatie om gezellig te eten.
Na een vriendelijke ontvangst in een gezellige eetkamer was het verassingsmenu echt een aangename verassing. Verse streekproducten, goed bereid. Een aanrader als je van verassingen houdt.
Het Heinenhoes is zo'n leuke verrassing die je niet verwacht in een klein dorpje zoals Anderen! Bij binnenkomst waan je je in een eetkamer met diverse tafelsettings en een kleine balie. De keuken is in het naastgelegen gebouw. Wij kozen voor een hoge tafel. De attente gastvrouw lichtte ons het menu toe. Dat menu is eigenlijk altijd een verrassing waarbij gekozen kan worden tussen 3 gangen met vis of vlees naar keuze als hoofdgerecht of een 2 of 3 gangen hapjesmenu waarbij je per gang 3 kleine gerechtjes krijgt. Wij houden van verrassing en afwisseling en kozen voor het 3 gangen hapjesmenu. Alle gerechten worden bereid met streekproducten. Bij het voorgerecht sprongen de lamsham en de makreel eruit, bij het hoofdgerecht de lamsprocureur en bij het desert de panacotta met bosvruchten. Bij het hoofdgerecht viel de kip met pesto wat tegen maar dat is minder vervelend door de keuze voor het hapjesmenu, er lagen nog 2 andere gerechtjes die erg lekker waren! Leuk was verder dat de kok halverwege de avond alle tafels af ging om te vragen of alles naar wens was. Kortom, een leuke verrassende avond met lekker eten en vriendelijke mensen.
Zondag, Maandag en Dinsdag Gesloten
Woensdag t/m Zaterdag vanaf 10:00
- Ontbijt 08:30 - 10:00
- Diner vanaf 18:00
Het Loeg 4, 9465 TM, Anderen, Nederland
Parkeerplaats
Terras, COVID-19 veiligheidsmaatregelen, COVID-19: Afhalen, Covid-19: Bezorgen en Afhalen, Kerst, Oud & Nieuw
, ,
Restaurant kan worden afgehuurd voor een privé-evenement (Max. 60 personen)
Vertel ons meer over jezelf en we nemen zo snel mogelijk contact met je op
Meer informatie bekijkenLog in op TheFork Manager en neem contact met ons op via de chat.
Log in op TheFork ManagerEenvoudig en snelDirect bevestigd