Gemiddelde prijs € 33
Eenvoudig en snelDirect bevestigd
We hebben nog steeds geen foto's van onze gebruikers
Maak een reservering bij dit restaurant en deel als eerste je foto's.
Fantastisch
Goede ontvangst, lekker gegeten. Precies genoeg en het was er rustig. Personeel vertelde dat er idd afmeldingen komen. De ruimte tussen de tafels is ruim voldoende en de hygiëne worden in acht genomen.
Een natuurlijke omgeving om in alle rust heerlijk te lunchen. Een vriendelijke bediening. Alles is zeker aan te bevelen.
Het restaurant heeft een mooie ligging. De bediening was vriendelijk en het restaurant is sfeervol ingericht. We hebben heerlijk gegeten en komen zeker een keer terug
Heel erg gezellig. Personeel is in voor een grapje. Lekker ontspannen. En het eten was echt uitstekend en ruim voldoende. Ook het gebruikelijke brood met smeersels vooraf echt een grote service.
De spare ribs en de carpaccio vonden we kwalitatief tegen vallen. De eterij eromheen was goed verzorgd.
Prima restaurant. Vlotte en vriendelijke bediening. Kwaliteit gerechten is heel goed. Vanwege voorjaarsvakantie meerdere gezinnen met kleine(re) kinderen met als gevolg: veel rumoer! Mede gelet op de ligging van dit restaurant nabij en met uitzicht op De Grebbeberg zeer aan te bevelen!
Goeie kwaliteit en betaalbaar, want 25% korting met coupon actie. Restaurant gelegen in mooi natuurgebied, dus lekker relaxt lunchen na mooie wandeling.
Mooie locatie met mooi weer. Prima prijs kwaliteit verhouding en vriendelijke bediening. Ruime keuze op de kaart met voor ieder wat wils.
Prima restaurant, mooie locatie, aardige vriendelijke meneer die bediende! Wij vonden de gerechten heel mooi opgemaakt, compliment voor de kok, alleen biefstuk (medium) vonden sommigen nog aan de rauwe kant en wat taai! Verder prima, we hebben heerlijk gegeten!
vriendelijke ontvangst, snelle bediening en erg goede kwaliteit voedsel, mooie rustige omgeving, goede stoelen, alles sfeervol ingericht
Een mooie plek om in alle rust lekker te eten. Kwaliteit / prijs verhouding is prima. Ook de ontvangst en bediening is niets op aan te merken. Een adresje om te onthouden.
Een vriendelijke en alerte service en een heerlijke lunch. Een ontspannende omgeving, uitkijkend op de natuur met dieren loslopend en vliegend.
Vriendelijk personeel, goede hoeveelheid eten. Eten mooi opgemaakt lekker gegeten, een gezellige avond gehad Mooi uitzicht
Heerlijk gegeten, leuke bediening. De tijd tussen de gerechten was ook perfect. Het was al gezellig druk toen we kwamen om 18.00 uur. In een woord we hebben genoten!
Prima en gezellige sfeer, goede bediening en lekker eten, prijs/kwaliteit is goed. Een echte aanrader, mede door de mooie aanbiedingen en is zeker aan te bevelen
wij zijn zeer tevreden en komen zeker terug met veel plezier en vooral de ober was gezellig met zijn grapjes en de prijs kon zeker waar deren hartelijk bedankt
een paar eerder geweest het kwaliteit van het eten was volgens de familie zeer goed uitstekend restaurant bedingen was zeer goed en vlot bezig pluim gerechten goed en goed warm dus oke.
We hebben heerlijk en gezellig gegeten, met onze 2 kleinzonen. 15 - 17 jaar Dit doen wij n.l. elk jaar, zij mogen kiezen, we zijn nu al 3 x op rij bij de Blaauwe Kamer geweest.
Gezellig, lekker , prima, vriendelijk, vlot zoals we dat al gewend waren. Kom regelmatig met mijn vriendin en blijf dat ook zeker doen.
Wederom erg lekker gegeten deze keer, en gaan zeker er weer naar toe in februari. Een rustig locatie met een goed menu. Aanrader.
Dagelijks 10.00 - 22.00 uur
Blaauwe Kamer 14, 6702 PA, Wageningen, Nederland
Met de auto: N225 richting Wageningen: onderaan Grebbeberg rechtsaf de Grebbedijk oprijden. Eerste afslag rechts de dijk af, deze weg volgen tot het informatiecentrum. Hier kunt u parkeren.
Direct gelegen aan het restaurant
Panorama Restaurant De Blaauwe Kamer heeft zijn naam te danken aan de historie van de Steenfabriek die toentertijd al de naam De Blaauwe Kamer droeg. Vanaf 1900 bakte men hier zo’n 500.000 stenen per week. Ons restaurant diende hierbij voor de droogkamers waar de bakstenen ter drogen werden gelegd. Er zijn nog steeds een hoop restanten te vinden van de Steenfabriek in het gelijknamige natuurgebied De Blauwe Kamer.
Het natuurgebied is op natuurlijke wijze hersteld en dient nu als een prachtig wandelgebied met een grote diversiteit aan diersoorten en een trekpleister voor vogelspotters. Een bezoek aan ons restaurant is ideaal te combineren met een wandeling of fietstocht. Ook hebben we aan de kleine eters gedacht. Zo hebben kinderen bij ons een ruime keuze uit gerechten en kunnen ze tijdens het wachten lekker spelen in de kinderspeelruimte. Dineren bij Panorama Restaurant De Blaauwe Kamer is een culinaire verwennerij midden in de natuur.
Europees, Met familie, Met vrienden, Terras
, ,
, , , , , Open op zondag, Toegankelijk voor rolstoelen, Wi-Fi
Vertel ons meer over jezelf en we nemen zo snel mogelijk contact met je op
Meer informatie bekijkenLog in op TheFork Manager en neem contact met ons op via de chat.
Log in op TheFork ManagerEenvoudig en snelDirect bevestigd