We hebben nog steeds geen foto's van onze gebruikers
Maak een reservering bij dit restaurant en deel als eerste je foto's.
Eten viel tegen. 3 menu’s besteld en kregen er maar 1. Personeel vond dit normaal. Daarnaast ook 2 shisha’s erbij besteld die vreselijk smaakten en zelfs meer ervoor betaald dan dat er op de menu stond (menu €15 per shihsa, €20 betaald per shisha). Vervolgens dit gemeld bij een personeel, antwoord daarop was “ ik weet het ook niet”. Al en al slecht, we komen er nooit meer.
Het was heerlijk eten, alleen zowel bij het eten als de koffie hebben we lang moeten wachten. Het was waarschijnlijk pech want gasten om ons heen werden een stuk sneller geholpen. Desondanks een aanrader.
Top locatie! Vriendelijk en behulpzaam personeel. Eten smaakte zeer goed ???????? Wij komen zeker nog een keer terug dit keer met onze team :) aanrader!
Prima bediening en heerlijk gegeten. Uitstraling en performance kan beter.
Woensdag – Zondag: 12:00 – 22:00
Maandag, Dinsdag : Gesloten
Bornsedijk 100, 7576 PG, Oldenzaal, Nederland
Arabisch, COVID-19 veiligheidsmaatregelen
Vertel ons meer over jezelf en we nemen zo snel mogelijk contact met je op
Log in op TheFork Manager en neem contact met ons op via de chat.
Eenvoudig en snelDirect bevestigd