Gemiddelde prijs € 38
Culinair Hotelarrangement p.p. €95.00
Eenvoudig en snelDirect bevestigd
We hebben nog steeds geen foto's van onze gebruikers
Maak een reservering bij dit restaurant en deel als eerste je foto's.
Uitmuntend
Het was oké... er was weinig scheutig met het kruiden van de steak tartare en de ribeye gedaan. Al met al was het eten niet wauw! Met recht een 7-tje... De service was top! En we hadden een upgrade naar een executive sleep room! Fantastisch! Ontbijt was ook zeer goed geregeld! En je kon bestellen hoeveel je maar op kon... Het was heerlijk om even uit de huiselijke sfeer te zijn en even volledig aandacht voor elkaar te hebben in dit mooie luxe hotel!
Ontzettend goed restaurant in een prachtige hotel op een toplocatie in het historisch centrum van Den Haag. We hebben genoten van een 4 gangen diner waarbij de bijpassende wijnen van uitstekende kwaliteit voor een ware smaaksensatie zorgden. Zeer vriendelijke personeel.
Mooie gerechten, wat een gevarieerde wijnkaart; geweldig aanbod. Zeer prettige bediening en mooie ambiance.
Heerlijk gegeten, top wijnen, 60 verschillende en allemaal per glas! Prachtige locatie, fijne sfeer en toffe bediening, dank aan onze griekse garcon;)!
Zeer fraaie en verrassende gerechten. Helaas alleen buitenlands personeel met gebrekkig Nederlands en Engels dus lastig communiceren. Maar doet niets af aan de kwaliteit van de gerechten en wijnen.
Gisteravond met mijn vrouw ons 12,5 jarig jubileum gevierd. Wat een geweldige avond! Werden in de watten gelegd, kregen heerlijke originele creaties opgediend door vriendelijk, attent en kundig personeel. Hartelijk bedankt. Enig minpuntje was de acoustiek, het galmde een beetje, zodat we wat harder moesten praten om elkaar te kunnen verstaan. Noa is een aanwinst voor Den Haag!
Lekker eten, mooi opgediend. We hadden het chef's menu, dus het was een verrassing wat we kregen. Gastvrije, aardige en snelle bediening. Aanrader.
Heerlijk gegeten, steak tartare spicy, een aanrader. Mooie inrichting, vriendelijk personeel, prima service. 1 minpunt, lampen hangen te laag, waarxoor ik mijn hoofd heb gestoten, dit is al bekend vertelde het meisje, maar nog niets aan gedaan. Heb nu wel een bult op mijn voorhoofd. Maar al met al een heerlijke lunch gehad.
Fijne ambiance, goede Corona maatregelen en toch nog gezellig gegeten.
Heel lekker gegeten en ontzettend vriendelijk en compleet geholpen. Hoop voor jullie dat het snel weer drukker wordt. Ik zal het zeker aanbevelen bij vrienden en bekenden!
We zijn enorm in de watten gelegd met heerlijke gerechten, attente service en spot on wijnadvies. Genoten van verrassende combinaties: salade gerookte eendenborst; foie gras met koffie, truffel & gerookte witte chocola en fantastisch zachte én krokante buikspek met bonen. Allemaal biologische producten. Absolute aanrader
Niet verwacht dat je in een hotel zo heerlijk en sfeervol kon eten. Een ontdekking en zeker voor herhaling vatbaar. Het eten was top en origineel, mooie opgemaakte borden. De bediening vriendelijk en correct. Aanrader!
Fantastisch avondje uit. Vriendelijke en kundige bediening. Heerlijke orginele smaken. Mooi opgemaakte borden. Mooie begeleiding van wijnen! Prijs kwaliteitverhouding is zeer correct.
Goed restaurant in nieuw hotel. Bediening is goed al blijft het jammer dat er nauwelijks meer Nederlands talige bediening is. Het eten is goed mooi samengesteld keurig verzorgd. Wij vonden het toetje wat minder lekker.
Lunch, enige gasten in dit nieuwe hotel restaurant. Erg mooi allemaal, zeer attente bediening en uitleg. Geen keuze. Beide gerechten vielen toch een beetje tegen. Heerlijk brood en goeie wijnkaart met zeer schappelijke prijzen per glas. Will go back for sure
Wij waren zeer verrast dat by noa een onderdeel was van hotel movenpick maar zijn toch naar binnengegaan. Wij werden ontvangen door een zeer enthousiaste personeel. Maar we waren helemaal verrast door het zeer verfijnde en smakelijke eten. Wij komen zeer zeker terug!!
By Noa is een mooi en sfeervol restaurant. De ontvangst is prima. De bediening is vriendelijk; alleen wij werden bediend door een "gebrekkig" Engels sprekende serveerster, die niet alles duidelijk en voor ons begrijpelijk kon aanbevelen en/of uitleggen m.b.t. het opgediende eten en de daarbij passende wijnen. Het voorgerecht en tussengerecht was kwalitatief erg goed. Het hoofdgerecht was goed, maar het nagerecht was lekker ijs met daarbij een assortiment van wortelgerechtjes, waarvan ons de samenhang ontging en de smaak ons tegenviel. Ook een minpuntje was dat er geen dessertwijn voorhanden was.
We hebben een heerlijke avond gehad. Buiten regen en binnen een gezellige huiselijke trendy sfeer. Vrolijke gastvrije bediening met kennis van zaken en heerlijk eten. Een rustige plek midden in de binnenstad, we komen zeker terug.
Heerlijk gegeten. Met twee personen het 4-gangenmenu, de een vegetarisch, de ander niet. Creatief en verrassend samengestelde gerechten, goed in balans qua smaak. De service was uitstekend, de bediening nam de tijd voor ons en was zeer vriendelijk. Een aanrader.
Ons diner bij byNoa was echt fantastisch. De service was heel goed. Wij hebben heerlijk gegeten en de wijnen paste goed bij ons en bij het eten. Wij komen sowieso terug!
Lunch 12:00 tot 18:00
Dinner 18:00 tot 22:00
Paleisstraat 5, 2514 JA, Den Haag, Nederland
Van Tram/Bus Halte Kneuterdijk 3 minuten lopen
Van de Noordeinde Palais is het 1 minute lopen
Wij hebben een in-house parking
Hotel-restaurant, Met vrienden, Terras, COVID-19 veiligheidsmaatregelen, , Nieuwe restaurants
American Express, , , , ,
Vertel ons meer over jezelf en we nemen zo snel mogelijk contact met je op
Meer informatie bekijkenLog in op TheFork Manager en neem contact met ons op via de chat.
Log in op TheFork ManagerEenvoudig en snelDirect bevestigd