Gemiddelde prijs € 30
Eenvoudig en snelDirect bevestigd
Fantastisch
Helaas erg rustig en uiteindelijk de enige bezette tafel. Wel heel coronaproof dus.... Eten was echt heel erg lekker. Biefstuk met brie echt heerlijk! Kom zeker nog een keer terug.
Heerlijk eten. Vleesplateau erg goede kwaliteit. Lekkere biertjes en vriendelijke service. Aan te bevelen
We waren hier voor de lunch. Bediening vriendelijk. Smaken waren in de basis goed maar er werd weinig gedaan om de broodjes een beetje leuk aan te kleden. Garnalenkroketjes met een beetje mayonaise op een broodje vonden wij bijvoorbeeld iets te saai. Zo was het eigenlijk bij alles wat op de plank lag. Heel jammer want het concept is erg leuk.
Informele plek met goede wijnen en heerlijke gerechten en gerechtjes om te delen, prima start van een leuke avond!
Lekker eten, lekkere wijnen. Fijne bediening, in het weekend altijd reserveren, kan erg druk zijn. Keuken is tot laat open, super fijn als je wat later hebt gereserveerd. Aanrader!
Leuk en gezellig restaurant. Personeel is aardig en alles op zijn tijd. Je kan hier rustig borrelen/eten zonder dat je het gevoel hebt weer plaats te moeten maken voor nieuwe gasten.
Perfecte plek om lekker te “borrelen”. Bediening is nonchi gezellig op een beleefde manier. Bestel vooral de boca’s plank (evt met eigen aanpassing).
Leuk en gezellig restaurantje voor als je een avond lang wil tafelen en bijkletsen met een groepje vrienden. Enige minpuntje.. We hadden een combo plank met daarop vlees, vis en kaas. Er leek alleen niks bij te zitten van de vegetarische plank terwijl dat wel op de menukaart stond.
Lekker, zoals gebruikelijk. Deze keer hadden we geluk dat het mooi weer was en dat er plek op het terras was.
Gezellig en goed eten!
Heerlijk eten prima bediening.
Levendige bar, gezellig en lekker eten.
Het eten was heerlijk!
Goed en gezellig, zoals iedere keer.
Super lekker erg gezellig zeker een aanrader
zonder vragen karaf water, goed advies,
Het vega platteau bestond uit allemaal vettige hapjes. Met te weinig brood in verhouding tot alle dips. De wijn was wel goed!
Prima. Gezellig. Goede service. Ruime keus
Top!
Zeer recent hebben we hier met 5 personen gegeten. Lekkere no nonsens zaak; eenvoudige ingericht met leuke reproducties aan de muur, die ook nog eens te koop zijn. We hebben in eerste instantie de specialiteit van het huis gekozen een plank met heerlijke kleine happen. Dat smaakte zo voortreffelijk, dat we er nog een paar aanvullende gerechten hebben bij besteld. We hebben zeer naar ons zin gehad. Kortom een zaak waar je ongedwongen lekker kunt eten en aardig wordt bediend.
Maandag 11:30 - 01:00 uur
Dinsdag 11:30 - 01:00 uur
Woensdag 11:30 - 01:00 uur
Donderdag 10:00 - 01:00 uur
Vrijdag 10:00 - 02:00 uur
Zaterdag 10:00 - 02:00 uur
Zondag 11:00 - 01:00 uur
Mauritsweg 43A, 3012 JV, Rotterdam, Nederland
, , Rotterdam Centrum, Witte de Withstraat
Delen is twee keer zo leuk
Bij Boca's is er overdag keuze uit allerlei kleine broodjes (boca's) en 's avonds borrelplateaus, en dit alles is gemaakt om te delen met de hele tafel. Als je zin hebt een avondje lang te tafelen dan is dit een hele goede keuze. De zomerse sfeer is te danken aan de houten planken op de vloer, banken met veel kussens. Vanaf het terras heb je leuk uitzicht op de levendige Westerstraat!
, ,
Vertel ons meer over jezelf en we nemen zo snel mogelijk contact met je op
Meer informatie bekijkenLog in op TheFork Manager en neem contact met ons op via de chat.
Log in op TheFork ManagerEenvoudig en snelDirect bevestigd