Gemiddelde prijs € 30 Accepteert Yums
30% korting op het eten
Eenvoudig en snelDirect bevestigd
foto's
Fantastisch
Prachtige plek om de laatste kee voor de tweede lockdown door te brengen. Dankzij de rust in de stad was er ruimte genoeg en hadden we een mooi tafeltje. De bediening was uitermate vriendelijk. Ik hoop dat jullie goed door de lockdown komen.
Op de laatste middag voor de tweede restaurant sluiting allerhartelijkst en attent ontvangen. Heerlijke kroketjes, burger en de Vega flammkuchen is geweldig! Groot assortiment leuke drankjes
Uitstekend eten. Sfeervolle, rustige omgeving, natuurlijk met de prachtige Toorops in de muren, zeer attent personeel. Van harte aanbevolen.
Heerlijk gegeten en erg vriendelijke bediening!
Lekker gegeten met prima wijnarrangement. In een prachtige locatie en coronaproof. Echt een aanrader.
Een week eerder heb ik hier gegeten en was de ontvangst en het eten fantastisch (m.u.v. het dessert, waar we dan ook direct voor gecompenseerd werden). Deze week moesten we echt zoeken naar contact met het personeel, en viel het eten erg tegen. Niet fijn als je van tevoren niet weet welke kok er staat en het niveau zo verschillend is.
Heerlijk vega broodje voor lunch, goede wijnen. Bediening was goed maar niet vlot, ze waren meer met zichzelf/elkaar bezig met de rug naar de gasten toe. Beetje jammer maar verder heel vriendelijk.
Very recommended restaurant!
Vanaf binnenkomst prima ontvangen, leuke sfeer, lekker eten, vriendelijke en attente bediening. Aanrader!
We hebben hier al vaker gegeten en altijd zeer goede service en erg lekker eten. Gelukkig is de ruimte riant en kan het restaurant aan alle corona-maatregelen voldoen. Bij mooi weer buiten op het beursplein!
Genoten van een 3 gangen keuze menu met bijpassend wijn arrangement. Fijne bediening, lekker eten en mooie locatie. Goede kwaliteit voor goede prijs. Zeker een aanrader!
Vriendelijk personeel die je een welkom gevoel geeft. Prachtig restaurant met een geweldige sfeer. Prima eten. We komen graag terug!
Eten en service was uitstekend. Mijn vrienden had een steak en ik had het weekgerecht (parelhoen). Beide gerechten waren zeer smaakvol. Jammer dat Corona de sfeer nu zo bepaalt in de restaurants, maar daar kan het restaurant uiteraard niks aan doen.
Lekker eten in een gezellige omgeving. Het eten voor lunch was goed verzorgd en vooral de burger was een aanrader
Fijne plek, met fijn personeel. We werden hartelijk ontvangen en kwamen niets tekort. In corona-tijd kunnen bij de lunch ook hoofdgerechten worden besteld. Dat betekent dat ik nog een keer terug moet, want ik wil absoluut de courgette-spagetti proberen...
Ongelooflijk vriendelijke ontvangst en service. Het eten was heerlijk, m.u.v. één gerechtje, wat direct gecompenseerd werd met een drankje. De sfeer is warm en intiem, de entourage prachtig historisch. Een een heel mooi etablissement!
caesar salade zat geen liefde in. Kip was droog. Brood niet vers, taai, niet knapperig. Eerlijk gezegd toen serveerster kwam vragen of alles naar wens was. Ze vroeg keurig of ze er iets aan kon doen. Maar ik had daar geen zin in omdat er al zo weinig liefde inzat. Wel fijne plek en zeer prettige attente bediening. Leuke plek om even te werken, goede wifi, maar eten zal ik er niet doen.
Prachtige locatie , goed coronaproof ingedeeld, over nagedacht. Zeer vriendelijke bediening. Lunch: goede kwaliteit en echt aandacht aan besteed! Was heerlijk
Een zeer onvergetend ervaring. Van eten tot bediening is top. Alles op een hpog niveau. Van voorgerecht tot dessert wasd alles tot wens. Service en alles wàs top kwaliteit
We hebben met z'n vieren heerlijk gegeten op deze unieke gezellige locatie. De bediening was zeer attent en heel aardig. De gerechten waren smakelijk, goed bereid en mooi opgemaakt. Dagspecial was de zeewolf, die was ook heerlijk.We hebben een fijne avond gehad!
Vanaf 19 november t/m 15 december dagelijks geopend van 11.00 - 18.00 uur voor afhaalmaaltijden.
Na 15 december zijn de reguliere openingstijden:
Dinsdag van 10.00 - 18.00 uur
Woensdag t/m zondag 10.00 - 22.00 uur
Beursplein 1, 1012 JW, Amsterdam, Nederland
Bistro Berlage is uitstekend bereikbaar met het openbaar vervoer. Bij aankomst per trein op Amsterdam Centraal Station ligt de Beurs van Berlage op 300 meter, ongeveer vijf minuten lopen. U ziet de Beurs van Berlage - aan het Damrak - reeds voor u liggen
In de directe omgeving van Bistro Berlage is een aantal grote parkeergarages gevestigd.
,
Een elegant restaurant op een iconische plek waar een combinatie van klassieke en eigentijdse gerechten geserveerd worden.
Europees, Bistro, COVID-19 veiligheidsmaatregelen, Travelers' Choice 2020, Vaderdag
, , , Open op zondag, Wi-Fi
Vertel ons meer over jezelf en we nemen zo snel mogelijk contact met je op
Meer informatie bekijkenLog in op TheFork Manager en neem contact met ons op via de chat.
Log in op TheFork ManagerEenvoudig en snelDirect bevestigd